Nowa wersja serwisu Szlifuj swój angielski - uwagi

Temat przeniesiony do archwium.
331-360 z 393
jak mozna usunac swoj nick badz konto??? wie ktos ?? pomocy..
Witam, chciałam zapytać czy można usunąć zestaw słowek w SYSTEMIE NAUKI SLÓWEK.

Nie widzę tam takiej opcji,a utworzyłam zestaw, który nie jest mi już tam potrzebny.
Czy mozna zlikwidować podwójne odstępy między wierszami na stronie głównej forum i w ewentualnych innych miejscach?
Na ekranie mieści się mniej tekstu.

Pozdrowienia
Panie Lukaszu,
Tez prosze o to samo, zle sie czyta, malo sie miesci - a do tego myslalam, ze moja komputerka znowu zaczyna mi dokuczac.
Dziękujemy!
Where did italic, bold, underline and other options go?
Czy ktos rowniez zauwazyl ze opcje bold, italic, underline, strike etc. pomimo ze sie spowrotem pojawily nad ramka 'Szybka odpowiedź' nadal nie funkcjonuja? Czy to moze moj comp nawalil?
edytowany przez fui_eu: 24 maj 2013
U mnie nie funkcjonują. Kiedy najeżdżam na nie myszką, pojawia się link - chyba do aktualnego posta
u mnie tez nie funkcjonuja...musimy znowu poprosic Pana Lukasza a malenka poprawke systemu.
WITAM
Potrzebuje pomocy !!!!
Problem piolega na tym ze zamiast po angielsku wpisywac slowka to mi wyskakuje po polsku .
Dziekuje za kazda porade
proponuję dodanie możliwości drukowania zestawów słówek, idiomów, phrasal verbs-ów ;) itp. :)
Rewelacyjna strona. Wlasnie to, czego potrzebowalam.
Pozdrawiam
Witam Państwa, chciałam poinformować, że Państwa wyszukiwarka (do idiomów) nie wyszukuje podanych przeze mnie wyrażeń, zastanawiam się, czy jest to ogólny problem...... dziękuję.
edytowany przez Anna_13: 09 wrz 2013
Hej!
Zdaje mi się, że w jednym z ćwiczeń :
4. Complete the sentences using Present Continuous or Present Simple.
W przykładzie 9. He is always making this mistake ! It's irritating!
Jest błąd, ponieważ
always jest z czasu Present Simple
a makING z czasu Present Continuous .
Jeśli to ja źle zrobiłam z góry przepraszam.
Ale w takim razie napiszcie mi wytłumaczenie...
Pozdro:)
Co bylo w tym zdaniu zanim uzupelnilas? I dlaczego piszesz w uwagach?
Mały błąd kosmetyczny. Po wylogowaniu się z nauki słówek pozostaje fraza wyloguj a powinno być coś w stylu "Witaj gościu. Zaloguj się".
Pozdrawiam
BARDZO PROSZĘ O WERSJĘ NAUCZANIA DLA POCZĄTKUJĄCYCH !!!!!!!!!
Czy jest tu ktoś, kto zajmuje się porządkiem na forum? No i wyszukiwarka. Jest coraz gorzej. Znajduje tematy sprzed kilku dobrych lat, nie wypluwa najnowszych, ludzie wracają z tym samym pytaniem po sto razy (co znowu sprowadza nas do porządku na forum). Droga Redakcjo, czy ktoś w ogóle zajmuje się tym forum?
redakcja to jest jeden człowiek, który ma więcej na glowie jak robic tu poprawki. Jak napiszesz prywatnie do niego (p. Lukasz) to na pewno cos poprawi.
Chcę usunąć konto... Jak to zrobić??/
Czy zauwazyliscie ze dzisiaj nie ma mozliwosci logowania po kliknieciu na DODAJ WPIS?
Czy moze tylko ja mam ten problem;)
Nie mogę znaleźć opcji zmiany hasła
fajnie by było gdyby w systemie nauki słówek można było sprawdzić wymowę
Witam,jaki jest skrót od "telephone number"?Czy TC?
TC w texting = take care. I dlaczego w uwagach sie wypytujesz?;)
Zaraz po rejestracji nie ma komunikatu o wysłaniu na wskazany mail linka aktywującego.
To tak na gorąco co mogę powiedzieć o wersji beta serwisu

Poza tym mam nadzieję, że podane przez autorów ćwiczenia pomogą moim bliskim wyjść z opresji w szkole
Cześć, poszukuję zestawów do nauki słówek z języka chorwackiego. Czy można dodać nowy język, bądź odblokować kategorię "języki inne"? Czy mogę dodawać zestawy chorwackie w kategorii "język angielski"?
edytowany przez doriss-: 20 gru 2013
Wyraźnie widać, że jest 312 zestawów, a w adresie "inny". Tyle, że na stronie "Nie znaleziono zestawów spełniających podane kryteria.". Wielka szkoda )); Poprawicie to??? proszę...
A przepraszam, juz wszystko wiem, w tej kategorii najwyrazniej wszystkie zestawy są prywatne tak? Dodac zestaw też się da jak się chce:) więc super!
Moje gg cały czas jest nieaktywne (czerwone słoneczko) pomimo, że mam włączone u siebie żółte.
Temat przeniesiony do archwium.
331-360 z 393

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa