Nowa wersja serwisu Szlifuj swój angielski - uwagi

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 393
Zgadzam się z LaBelleDame. Na stronę zaglądam od wieków (to już chyba z 7 czy 8 lat!), ostatnio już rzadziej ze względu na najróżniejsze obowiązki, i głównie na forum. Stary układ forum odpowiadał mi, bo w krótkim czasie mogłam sprawdzić, czy pojawiło się coś dla mnie interesującego. Na klikanie po wszystkich grupach niestety czasu już nie mam :(.
nie mogę odczytać wątku na forum, który został założony jeszcze przed zmianą, a jest mi bardzo potrzebny. Po wpisaniu jego adresu pojawia się komunikat: nie można zakończyć żądania.
Tawananna, LaBelleDame - strona forum docelowo będzie spersonalizowana, będziecie mogły wszystko widzieć po staremu z tych grup, które Was interesują

wika_131: podaj proszę stary adres, sprawdzę
Cytat: Lukar
Tawananna, LaBelleDame - strona forum docelowo będzie spersonalizowana, będziecie mogły wszystko widzieć po staremu z tych grup, które Was interesują

To dobrze, bo też mi tego brakuje.
Cytat: Lukar
Tawananna, LaBelleDame - strona forum docelowo będzie spersonalizowana, będziecie mogły wszystko widzieć po staremu z tych grup, które Was interesują

Piszę po raz drugi, bo mi nie dodało poprzedniego wpisu: Tęsknię za tym samym co moje przedpiszczynie.
Linki na dole strony :
Redakcja | Reklama | Mapa Serwisu | Napisali O Nas
nigdzie nie prowadza
Cytat: Lilim
Do tego mała sugestia - dlaczego jako pole obowiązkowe zaznaczone jest "Gadu-Gadu" i "Skype"? Nie każdy życzy sobie kontaktu tą drogą i woli korzystać z telefonu, więc nie widzę sensu wymuszać na ludziach podawanie tych danych.

Podpiszę się pod tym - tym bardziej, że zawodowo nie korzystam ani z GG ani ze Skype'a. Ani jedno ani drugie nie jest do życia niezbędne, co więcej, bywa, że przeszkadza, zamiast pomagać. Też poproszę o "zdeobowiązkowanie" tych pól:)
A skoro o ogłoszeniach mowa, to może warto jeszcze parę rzeczy ulepszyć. Wykształcenie - obecny podział nie jest IMO dobry, brakuje chociażby rozbicia nauczycieli na tych z licencjatem, mgr czy dr (a ludzie zwracają na to uwagę). Staż też mnie dziwi - po pięciu latach to już wszystko jedno? Poziom nauczania - tu zdecydowanie trzeba uwzględnić poziom CPE. I jeszcze tak zupełnie prywatnie - brakuje mi możliwości podawania różnych cen, nie każdy ma takie same stawki za wszystkie rodzaje zajęć. Może dałoby się chociaż ustawić stawki min/max?
Czy tutejsze forum jest moderowane? Wysmażyłam kilka uwag, kliknęłam dodaj, a wpis zniknął w cyberprzestrzeni... Niefajnie.
Wpisy w ogóle się nie pojawiają (w każdym razie ja ich nie widzę) albo pojawiają się z kilkugodzinnym poślizgiem. A GG czy Skype można wpisać fałszywy.
Raz: Dlaczego nei ma materialu do nauki? I licze ze nauka słowek bedzie dalej aktywna i beda zachwoane zestawy ktore tam wpisalem bo sa mi one koniecznie potrzbne do matury i do najblzszego egzaminu z angielskiego
Szanowni Państwo!

Napisałam wczoraj do Państwa e-mail, jednak nie dostałam żadnej odpowiedzi, a problem, który się pojawiał, nie został usunięty. Dlatego postanowiłam umieścić wpis jeszcze tutaj.

Chciałam dodać ogłoszenie dotyczące korepetycji, zarejestrowałam się, zalogowałam, jednak ciągle pojawia się informacja, ze formularz zawiera błędnie wypełnione pola, że czerwone pola są obowiązkowe, a wszystko jest wypełnione poprawnie. Co mogę z tym zrobić? Bardzo proszę o jak najszybszą odpowiedź.

Poza tym, dlaczego zakładają Państwo, że każdy z użytkowników posiada GG i Skype? Ja na przykład nie korzystam z takich komunikatorów, mój system operacyjny na to nie pozwala, a poza tym nie odczuwam takiej potrzeby. Zakładanie konta tylko po to by dodać ogłoszenie, korzystając z innego komputera, a potem nie używanie tych sposobów komunikacji, trochę mija się według mnie z celem.

Pozdrawiam
1. Bardzo mi brakuje możliwości przeglądania wpisów od poprzedniej wizyty na forum ('ostatnie wpisy'). Od tej strony zaczynałem każdą wizytę na ang.pl Czy jest możliwość jej przywrócenia?
2. Witryna nie działa pod Operą wersja 10.53
Opera/9.80 (Windows NT 6.1; U; pl) Presto/2.5.24 Version/10.53
Też używam Operę 10.53 i wszystko działa bez zarzutu. Przynajmniej w tej chwili ;)
Cytat: mg
1. Bardzo mi brakuje możliwości przeglądania wpisów od poprzedniej wizyty na forum ('ostatnie wpisy'). Od tej strony zaczynałem każdą wizytę na ang.pl Czy jest możliwość jej przywrócenia?

Też mi tego brakuje. Niby jest kilka ostatnich (chyba z dziesięć, ale to nie rozwiązuje problemu).
U mnie pod operą nie działa. Muszę się przenosić na Mozillę Firefox.

I jeszcze jedno: wszystko działa bardzo wolno. Tak zostanie czy możemy mieć nadzieję na przyśpieszenie?
edytowany przez To_ja: 16 wrz 2010
poprawki do modułu korepetycji zostały wprowadzone
Już działa pod Operą!
Cytat: mg
Już działa pod Operą!

Faktycznie. I jakby przyspieszyło.
Język rosyjski - ćwiczenia. Przydałaby się wyskakująca mała klawiaturka z cyrylicą. Wtedy wpisywanie rosyjskich bukw byłoby możliwe nawet dla tych którzy nie posiadają rosyjskiego rozkładu na klawiaturze.
Język rosyjski - społeczność (czyli chyba forum ?) - nie mogę dodać grup, postów itp
statystyka tez tutaj nie funktionuje, n.p.

Ćwiczenia z gramatyki - Put in the correct form of plural. -> zamiast 20 pokazuje 41
jezyk za jezyk nie pokazuje faktycznych danych, ktore wprowadzam tylko inne.
np. ma byc sredniozaawansowany pokazuje podstawowy, kilka razy dodawalam i ciagle jest ten blad.
Długie niki zachodzą na tekst
W "Ostatnich wpisach" źle się pokazuje cytat

Proszę, żeby Ostatnie wpisy można było ustawić jako główną, szeroką kolumnę, z widocznymi wszystkimi ostatnimi wpisami lub tylko z ulubionych grup.
Cytat: To_ja
Cytat: mg
Już działa pod Operą!

Faktycznie. I jakby przyspieszyło.

Już nie działa. Rozumiem, że musimy się uzbroić w cierpliwość i przeczekać.
jesli przestalo dzialac (wyswietla sie biala strona) to proszę zresetować cookies w przeglądarce
Cytat: Lukar
jesli przestalo dzialac (wyswietla sie biala strona) to proszę zresetować cookies w przeglądarce

Samo się naprawiło. Teraz działa.

Ale jak widać, coś z wysyłaniem postów jest nie tak.
kiedy bedzie mozna promowac ogloszenia ?
i dlaczego sa wazne tylko ok 2 tygodnie a nie pol roku jak wczesniej ?
A gdzie się podział mój blog ?! Przeszukałam stronkę wzdłuż i wszerz. Ponad 1000 wpisów. Co się z nimi stało?!
mnie wkurza wyskakujący kwadracik 'cytuj'.Utrudnia on czytanie
w poprzedniej wersji strony wchodząc konkretny temat w "Nauce" można było znaleźć zakładkę do ćwiczeń dedykowanych do niego. Teraz tego nie ma i traci się czas na szukanie zadań w oddzielnym dziale "Ćwiczenia".
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 393

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa