Nowa wersja serwisu Szlifuj swój angielski - uwagi

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 393
Przepraszam jeśli powtarzam kogoś, ale od kilku dni (2-3) nie otrzymuję na e-maila słówka i idiomu dnia. Myślę, że ma to związek z uruchomieniem nowej wersji serwisu, mam nadzieję, że nie zrezygnowano z prowadzenia tego, ponieważ bardzo lubię te codzienne maile :)
Pozdrawiam
Poprawki wpisu pojawiaja sie z powaznym opoznieniem. Nie moglem wyedytowac calosci zostala sie jedna litera.
Na stronie ostatnich wpisow wymienione sa wszystkie wpisy.
Cieszę się, że strona ang.pl wprowadza zmiany i aktualizacje. Jednak na poprzedniej wersji strony mogłam uczyć się słówek, które sama wprowadzałam. Wasza metoda była przydatna. Teraz część "system nauki słówek jest w budowie", a ja potrzebuję się nauczyć wyrażeń, które posiadałam na koncie. Stąd moje pytania: Kiedy będę mogła korzystać z tej metody? I drugie: Czy zestawy które wtedy miałam wprowadzone nie zostaną utracone?
Proszę o szybki rozwój strony, bo z początkiem września wszyscy wracają do nauki języka.
mam pomysł/pytanie odnośnie nowej funkcjonalności. Czy jest możliwość by serwis zapisywał na koncie użytkownika, które ćwiczenia zostały już wykonane?
Kiedy wreszcie wróci system nauki słówek bardzo długo to trwa i uczyć się nie można nie podajecie żadnej informacji na ten temat
https://www.ang.pl/nauka/gramatyka/czesci_mowy/rzeczowniki_(nouns)/policzalne_i_niepoliczalne

w tabeli na tej stronie jest zaznaczone, ze "much" nie mozemy uzywac z zdaniach twierdzących. Nie zgadzam się z tym. Np. w filmach nie raz slyszalem: "I love you so much." to jest zdanie twierdzące i jest uzyte much. no chyba, ze amerykanie lamią zasady gramatyki nawet kiedy wyznają miłość. ;p

pozdrawiam
edytowany przez kraZZeman: 19 wrz 2010
przejście do starego systemu nauki słówek zrobione:

https://www.ang.pl/nauka/system_nauki_slowek
Cytat: Lukar
jesli przestalo dzialac (wyswietla sie biala strona) to proszę zresetować cookies w przeglądarce

Metoda dziala, problem w tym ze musze to robic za kazdym razem gdy chce wejsc na strone (w Firefox). W IE tego problemu nie ma, nie wiem jak w innych przegladarkach. W ogole wiele ludzi pewno nie wie, ze wystarczy zresetowac cookies. Pojawia im sie biala strona i mysla ze nadal nad nia pracujecie i ze kiedys wroci, jak macie zamiar dotrzec znowu do tych uzytkownikow?
Jestem zalogowany a nie mogę korzystać z nauki słówek gdyż program każe mi się logować powtórnie.
funkcja formatow (B, I, U) wpisow nie funktionuje, ten problem juz szybko rozwiazales na forum niemieckim.
Cytat: Lukar
jesli przestalo dzialac (wyswietla sie biala strona) to proszę zresetować cookies w przeglądarce

Opera 10.53
wczoraj zresetowałem ciasteczka i przez cały dzień wchodziłem na forum bez problemu, nie musiałem się ponownie logować itp.
Wieczorem uśpiłem komputer, a dzisiaj znowu pokazała się biała strona. Po zresetowaniu ciasteczek wszystko wróciło do normy, ale nie chce musieć codziennie od nowa się logować.
Cytat: Japanese
funkcja formatow (B, I, U) wpisow nie funktionuje, ten problem juz szybko rozwiazales na forum niemieckim.

co jest nie tak? kod jest ten sam dla wszystkich języków więc poprawki są całościowe, bez podziału na języki



Cytat: mg
Opera 10.53
wczoraj zresetowałem ciasteczka i przez cały dzień wchodziłem na forum bez problemu, nie musiałem się ponownie logować itp.
Wieczorem uśpiłem komputer, a dzisiaj znowu pokazała się biała strona. Po zresetowaniu ciasteczek wszystko wróciło do normy, ale nie chce musieć codziennie od nowa się logować.

ciągle mam zgłoszenia o tej białej stronie ale nie mogę 'sprawić' żeby u mnie się pokazała i żebym znalazł błąd... testuje na kilku przeglądarkach z różnych miejsc i mam ok cały czas, czy autologin jest ustawiony przy tej białej stronie?
edytowany przez moderatora: 20 wrz 2010
Cytat: Lukar
czy autologin jest ustawiony przy tej białej stronie?

Nie do końca rozumiem pytanie. Wczoraj, kiedy się logowałem po raz pierwszy, kazałem Operze 'zapamiętać mnie' i potem uruchamiałem Operę wielokrotnie i, kiedy wchodziłem na stronę, byłem już zalogowany. Dzisiaj znowu biała strona, usunąłem cookies z ang.pl (włącznie z takim, które zaczynało się od słowa autologin) i znowu jest ok - zamykam przeglądarkę, uruchamiam ponownie, wchodzę na forum i widzę, że jestem zalogowany. Ciekawe, jak będzie jutro po nocnym uśpieniu komputera (Windows 7).
Cytat: Lukar
ciągle mam zgłoszenia o tej białej stronie ale nie mogę 'sprawić' żeby u mnie się pokazała i żebym znalazł błąd... testuje na kilku przeglądarkach z różnych miejsc i mam ok cały czas, czy autologin jest ustawiony przy tej białej stronie?

Coś pod Operą jest nie tak. Mam te same problemy. Pojawia mi się biała strona i nic poza tym. Co ciekawsze, na innych przeglądarkach nie ma tego zjawiska; a co jeszcze bardziej ciekawe: gdy na Operze mam biała stronę, wchodzę na jakąkolwiek inną przeglądarkę, strona mi się wyświetla, wracam na Operę, próbuję wejść i nie mam wtedy najmniejszego problemu. Strona się otwiera. Czyli u mnie: Opera nie otwiera mi strony, jeśli wcześniej na nią nie wejdę z innej przeglądarki. Już zaniechałam czyszczenia ciasteczek, działa wcześniejsze wejście przez inną przeglądarkę. Zawsze zaznaczam, by mnie strona pamiętała, mimo to, na każdej przeglądarce, muszę się za każdym razem od nowa logować.
Cytat: To_ja
gdy na Operze mam biała stronę, wchodzę na jakąkolwiek inną przeglądarkę, strona mi się wyświetla, wracam na Operę, próbuję wejść i nie mam wtedy najmniejszego problemu. Strona się otwiera.

Też raz tak miałem, ale nastepnym razem się nie udało i potem już nie próbowałem. Zobaczę jutro.
Ja chcę powiedzieć, że ten nowy program nauki słówek jest do bani!
Chce się nauczyć mojego zestawu w całości, a on mi wyrzuca tylko np. 20, bo taki plan dnia, to wkurzające, wolałam tamten stary system.
Udostępnijcie też tamten system nauki.
Jak będą dwa, to będzie chociaż jakaś możliwość wyboru, bo jest różnica jeśli ktoś się uczy różnych słówek, a jeśli ktoś ma wytyczony zestaw.

Dodajcie stary system nauki słówek, albo przynajmniej niech ten będzie bardziej przystępny.

Pozdrawiam.
Nadal nie mogę skorzystać z nauki słówek, każe mi się logować po zalogowaniu ????
Cytat: Lukar
Cytat: Japanese
funkcja formatow (B, I, U) wpisow nie funktionuje, ten problem juz szybko rozwiazales na forum niemieckim.

co jest nie tak? kod jest ten sam dla wszystkich języków więc poprawki są całościowe, bez podziału na języki

No tak myslalem (ta sama funkcja, bo modularne oprogramowanie), ale niestety dlatego jest ten problem teraz tez na forum niemieckim.

Ale bylo juz lepiej. Sam mozesz przeciez sprawdzic!
sorry nie modularne oprogramowanie tylko OO oprogramowanie
Cytat: To_ja
Coś pod Operą jest nie tak. Mam te same problemy. Pojawia mi się biała strona i nic poza tym. Co ciekawsze, na innych przeglądarkach nie ma tego zjawiska; a co jeszcze bardziej ciekawe: gdy na Operze mam biała stronę, wchodzę na jakąkolwiek inną przeglądarkę, strona mi się wyświetla

W końcu i ja dostałem białą stronę, ma to związek z funkcją autologowania oznaczaną przy logowaniu. Anyway - na razie wyłączyłem autologin i automatycznie kasuję to ciasteczko i mam nadzieję, że pomoże. Będę to testował i funkcja wróci za jakiś czas.
Nadal nie mogę skorzystać z nauki słówek, każe mi się logować po zalogowaniu ????
Cytat: hertman1
Nadal nie mogę skorzystać z nauki słówek, każe mi się logować po zalogowaniu ????

napisz na [email] i podaj proszę swoje dane do zalogowania się
Droga Redakcjo,
Na starej wersji strony były udostępnione dwa warianty nauki słówek - interesuje mnie ten starszy, miałem tam wprowadzone słówka z całego kursu metody callana całe 12 stage-y. Mam nadzieję że uruchomicie i ten stary wariant nauki słówek.
edytowany przez Facet_1: 21 wrz 2010
jestem zalogowana, anie moge korzystać z systemu naki słówek!!!wyskakuje komunikat, że mam się zalogować
mam problem ze znalezieniem teorii różnych zagadnień, tzn jak kiedyś było np. czas past simple, było wytłumaczone o co chodzi i na dole ćwiczenia, teraz są same ćwiczenia.
przepraszam, już znalazłam :)
mimo to, ciężko się jest odnaleźć w nowej wersji serwisu
Cytat: dominisiakk
jestem zalogowana, anie moge korzystać z systemu naki słówek!!!wyskakuje komunikat, że mam się zalogować

błąd usunięty, spróbuj ponownie
Cytat: Lukar
W końcu i ja dostałem białą stronę [...]na razie wyłączyłem autologin i automatycznie kasuję to ciasteczko i mam nadzieję, że pomoże.

Pomogło. Po raz pierwszy strona mi się bezproblemowo otwarła.
a u mnie jest tak, że wszytskie wpisy i zagadnienia do nauki slówek znikneły i zostało mi się tylko jedno zagadnienie.... czy reszta słówek do nauki powróci??
czy jest gdzieś podział tak jak był wcześniej do nauki do matury ? chodzi mi o działy słówek. szkoła. człowiek. praca. itd ?
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 393

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa