Nowa wersja serwisu Szlifuj swój angielski - uwagi

Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 393
Cytat: Lukar
Tawananna, LaBelleDame - strona forum docelowo będzie spersonalizowana, będziecie mogły wszystko widzieć po staremu z tych grup, które Was interesują

wika_131: podaj proszę stary adres, sprawdzę

Już zalazłam potrzebny wątek:)
Bardzo wolno ładuje się teraz ta strona i podstrony, poza tym jest ok. Tylko nie rezygnujcie czasem z nauki słówek! I da się jakoś zmienić meila?
Witam,
czy opcja drukowania stron została całkowicie zawieszona ?
Cytat: moristen
czy opcja drukowania stron została całkowicie zawieszona ?

Będzie opcja drukowania strony.
Witam czy wróci przy stronach z gramatyką opcja - strona gotowa do wydruku???
Ja jakoś wole mieć zasady na papierze;/
amoze jest( tylko gdzie??)
fajnie by było jakby były znowu słówka i idiomy na każdy dzień. Ogólnie to uważam, że wcześniej stronka wyglądała dużo lepiej
czy ktos wie gdzie na stronie www.ang.pl sa przykladowe testy na fc exam z odpowiedziami, przedtem byla taka rubryka teraz jej nie ma ?
[gg]
uzytkownik
W dziale nauka słówek gdy chcę "szybko" powtórzyć słówka występuje błąd i ciągle mam te 20 słówek. Daję dalej a znowu się przywraca 20.
Bardzo przydałaby się opcja ''drukuj''. Przy nauce angielskiego, francuskiego i hiszpańskiego korzystam z tej strony i łatwiej byłoby mi uczyć się z kartek niż z neta :)
To tyle ;)
Bardzo mnie inetersuje gdzie sa slowka dnia (WOTD)? Na maila tez nic nie dostaje. Czy juz ich nie bedzie? A te stare? Bylam w trakcie uzupelniania ich u siebie, z czasow, kiedy nie znalam tej strony
i nagle sie skonczyly. Bylabym wdzieczna chociaz za tajemny link do tych starych slowek, do ktorych mozna bylo wejsc bezposrednio ze strony.
A przy okazji, to jestem ogromnie wdzieczna wlascicielom tej strony, za jej stworzenie. Pozdrawiam serdecznie. Ola

Zaczyna mi się tu podobać.
Witam
Jestem nowym Userkiem strony ang.pl przyznam iż wszystko jak narazie bardzo mi się podoba ale niestety widze pewna luke ktora caly czas mi przeszkadza. Tą luką niestety jest to iz kolo nauki idiomow lub wielu wyrazow ze strony "nauka słówek" nie ma wymowy tych słówek! To jest powazna sprawa gdyz znalezienie wymowy na innych slownikach zajmuje mi sporo czasu i jest meczące, a nie chce podczas nauki angielskiego z Waszej strony korzystac z innych stron w celu znalezienia wymowy do tego sa zamieszczane przykladowe zdania ze slowkami ktorych nie znam hmm mile byloby widziane tlumaczenie ponizej tych zdań - jakimiś małymi literkami.
Poza tym koncepcja i ogolne dzialanie strony oceniam bardzo dobrze. Tak dalej :)
edytowany przez Dobry_K: 23 wrz 2010
Podczas trybu "szybkiej powtórki" mimo wprowadzania tłumaczeń na zadawane wyrażenia licznik pozostałych wyrażeń szybkiej powtórki pozostaje bez zmian ewentualnie zmniejszy się o jeden i tak pozostaje.
tryb powtarzania - wyłącz tryb powtarzania w tej sesji i przejdź do nauki - ten link też nie działa
edytowany przez hertman1: 24 wrz 2010
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zgłaszam błąd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
W ćwiczeniach z gramatyki np.present continous jeżeli się napisze zdanie poprawnie wyskakuje błąd że jest żle i tylko 1. przykład jest zaliczany. No coś jest w takim razie coś nie tak.. przez to ktoś moze uznać ze żle pisze a w rzeczywistosci test wypadł mu całkiem nieżle . PRoszę zrobcie z tym coś jak w najszybszym czasie aby '' nauka stała sie łatwiejsza "" heh .
witam!!
w poprzedniej wersji korzystalem z opcji slowka dnia i musze przyznac ze bardzo przypadla mi ona do gustu. Obecnosc emaila w skrzynce "zmuszala" mnie do nauka. Brakuje mi tego bardzo i mam nadzieje ze wroci ta funkcja. Bardzo prosze o komentarz, o widze ze inni tez sie pytaja, ale jakos nie doczekalismy sie odpowiedzi.
Pozdrawiam i dzieki wielkie za taka super strone!
tryb powtarzania - wyłącz tryb powtarzania w tej sesji i przejdź do nauki - ten link nadal nie działa i nie mogę się uczyć nowych słówek
KIEDY bedzie przywrocona nauka slowek ne e-mail? dziekuje.
Uwaga dot. systemu nauki slówek - korzystając z funkcji szybkiej powtórki - ilość powtarzanych slówek nie zmniejsza się tj. powtórkę można robić w nieskończoność- przy tym dodatkowo jedno slowo pojawia się kilkakrotnie raz po raz , nawet jeśli wpisane jest ze 100% poprawnością - dawnej tj przrd wprowadzeniem unowocześnienia - slowa powtarzane pojawialy się 1 x każde zmniejszając liczbę ogólną powtórzeń az do zera ;-) Proszę uprzejemnie o rzut okiem na tę nieprawidlowość - albowiem ucząc się bardzo często korzystamy z funkcji szybkiej powtórki ;-) i jest idealna ;-) Dzięki z góry . ;-)
Cytat: saneta
KIEDY bedzie przywrocona nauka slowek ne e-mail? dziekuje.

No właśnie, przyłączam się do pytania? 12 września przyszedł ostatni e-mail a w nim ani be, ani me że subskrypcja została wyłączona (zawieszona?).
JĘZYK ZA JĘZYK hiszpański za angielski.


podpisuje sie za systemem nauki slowek - mam nadzieje ze bedzie w dalszym ciagu , bo byl bardzo pomocny.pozdrawiam
Hurra! Slowka dnia znowu przychodza. 2619 i 2620. Czy ktos moze ma te starsze? I moglby sie podzielic? Brakuje mi 8[tel]i mam jeszcze pare dziur miedzy 1545 i 1800. W zamian moge dac to co mam, w Excelu, slowka i idiomy. A moze to tez nie ten watek? Bylabym wdzieczna za ewentualne przekierowanie. Pozdrawiam serdecznie. Ola
Witam,
Czy jest szansa, że będą PDFy ze słówkami z działu "Słownictwo" do pobrania? Np. te z filologii angielskiej? Kiedyś były...
Dla mnie również forum jest bardzo nieczytelne nie wiem jak mam trafić do mojego wątku oprócz linka w zakładce..naprawcie to!
Cytat: poland1991
Dla mnie również forum jest bardzo nieczytelne nie wiem jak mam trafić do mojego wątku oprócz linka w zakładce..naprawcie to!

Do wątku, który Ty założyłes? Kliknij na swój nick u góry.
Cytat: poland1991
Dla mnie również forum jest bardzo nieczytelne nie wiem jak mam trafić do mojego wątku oprócz linka w zakładce..naprawcie to!

a jak trafiałeś w starej wersji?
Nie wiem dlaczego panuje moda na ciągłe zmiany wyglądu stron. Jeżeli coś dobrze funkcjonuje i wszyscy są zadowoleni, to po co zmieniać? Była super stronka, a teraz nie wiem czy będzie dla mnie tak przydatna jak poprzednia. Wielka szkoda.
System nauki słówek powinien zostań w niezmienionej postaci. Czemu go jeszcze nie ma
Cytat: Krisan
Nie wiem dlaczego panuje moda na ciągłe zmiany wyglądu stron. Jeżeli coś dobrze funkcjonuje i wszyscy są zadowoleni, to po co zmieniać? Była super stronka, a teraz nie wiem czy będzie dla mnie tak przydatna jak poprzednia. Wielka szkoda.

zmiany to nie moda, to konieczność :-)
Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 393

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa