Pomoc - sprawdzenie kartki pocztowej

Temat przeniesiony do archwium.
Witam! Z angielskiego nie czuję się orłem a matura tuż tuż więc biorę się ostro do roboty ;) Do napisania mam kartkę pocztową z wakacji do przyjaciela z Anglii. Muszę w niej uwzględnić informacje o miejscu, zakwaterowaniu, pogodzie oraz o tym co robiłam wczoraj i co będę robiła dzisiaj. Byłabym baaardzo wdzięczna za poprawienie błędów w mojej pracy :-)

Dear Emma,
I'm in London from 3 days. This is a fantastic city! Yesterday I saw London Eye and Big Ben. Today I will go to the shopping. I want to buy a few souvenirs. I'm staying in old, but comfortable hotel, which is in city centre. Unfortunately I knew london weather, because it's raining. I hope that tomorrow it will be sunny. I will come back in next Monday.
See you soon
xyz

Mam też pytanie, czy jeśli miałabym na maturze do napisania właśnie kartkę muszę pisać gdzieś adres osoby do której jest kartka i czy trzeba pisać datę i miejsce?
edytowany przez monika2005: 19 sty 2011
I'm in London 'from' FOR 3 days.
Yesterday I saw THE London Eye and THE (co to z przedimkami jest?) Big Ben. Today I will go 'to the' (niepotr) shopping.
I'm staying in (brak przedimka) old, but comfortable hotel, which is in (brak przedimka) Unfortunately I 'knew' (tego slowa nie rozumiem tutaj) London (duza litera, to nazwa wlasna) weather, because it's raining.
I will come back 'in' (niepotr) next Monday.

w tym zdaniu z czasownikiem ''knew'' chodziło mi o to ,że niestety poznałam angielską pogodę ,ponieważ cały czas pada, sama miałam wątpliwości co do tego czasownika i spodziewałam się,że ktoś zwróci na to uwagę, jak mogłabym inaczej zapisać to zdanie? dziękuję bardzo za poprawienie błędów :)
slowo 'knw' znaczy wiedziec, nie poznac.
Lepiej ....Unfortunately, I have already experienced London weather, and it's always raining.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Brak wkładu własnego