Czas na zmiany - sugestie odnośnie zmian w serwisie

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 60
poprzednia |
Ponieważ w najbliższych miesiącach planowany jest redesign serwisu nakierowany przede wszystkim na wygodniejsze korzystanie z serwisu na urządzeniach mobilnych zapraszamy do zgłaszania swoich sugestii odnośnie zmian/ulepszeń w serwisie.

Uwagi można zgłaszać w niniejszym wątku, za pomocą widgetu znajdującego się z prawej strony serwisu (czerwona Twoja sugestia) lub na stronie https://szlifuj-swoj-angielski.sugester.pl

Wszelkie opinie mile widziane.

Redakcja.
Cytat: Lukar
Redakcja.

Nie tyle 'redakcja', co sam twórca serwisu się odezwał.
Keep up the good work, Luke!
Czy ten WIDGET działa? Wpisałem sugestię, moim zdaniem godną uwagi, wcisnąłem WYŚLIJ i myślałem że sie ukaże na forum sugestii lub dostanę inną formę potwierdzenia że wpis dotarł do 'adresata'.
Cytat: fui_eu
Czy ten WIDGET działa? Wpisałem sugestię, moim zdaniem godną uwagi, wcisnąłem WYŚLIJ i myślałem że sie ukaże na forum sugestii lub dostanę inną formę potwierdzenia że wpis dotarł do 'adresata'.

Widged działa - przed chwilą dodałem sugestię "test", pokazał się komunikat:

Sugestia została dodana
możesz dodać kolejną sugestię...
Na tej stronie możesz zobaczyć wszystkie wpisy ...


pod adresem https://szlifuj-swoj-angielski.sugester.pl moja testowa sugestia jest widoczna.

Spróbuj odświeżyć stronę przez Ctrl+R i spróbować ponownie.

Ewentualnie zapraszam do wpisania uwagi bezpośrednio na stronie https://szlifuj-swoj-angielski.sugester.pl
Ok, to może wina mojego tabletu chociaż do tej pory nie spotkałem się z tym problemem; Nawiasem, /czy i/ dlaczego jest konieczność ponownego logowania się, jeżeli już jestem zalogowany na ang.pl? Naciskam na
LOGOWANIE i dostaję wiadomość UNKNOWN NETWORK ERROR;)
edytowany przez fui_eu: 08 kwi 2014
>>UNKNOWN NETWORK ERROR;

you're using a wrong browser? Chrome?
It's BB10;)
Wow! Blackberrish, twitter-like, whateverish, how modern that is:)
but it feels like you're still progressing with the speed of a garden snail, right?


just kidding, ok
whatever blows your skirt up:)
edytowany przez savagerhino: 08 kwi 2014
BP has its critics and its fans. Personally I like it. It suits my needs;
Fair enough,
I like my 12 RAM, IntelCore i7 2.9[tel]CPU 2.90 GHz with SSD (Vaio SVS132AX9ES)
This mf doesn't have any critics.

If I don't boast about it, who will?:)
what's wrong with chrome? I have chrome
It's a dragging ass?:)

I've used ALL browsers that are available out there so far and my verdict is: firefox is the fastest one because only here you can tamper (and you can do it pretty 'ugly') with its 'about:config' register to speed it up like hell. Say, you got 120 mb/s and with a good pc you can make it run like you had 200

btw, sorry, I jumbled the numbers it's Vaio SVS13A2X9ES

@lukar

We could have some up/down vote system to be able to ban a moronic troll here and there.
edytowany przez savagerhino: 11 kwi 2014
Lukar pisałam do Ciebie wiadomość prywatną-proszę odczytaj ją i odpisz.
BARDZO proszę o porządną moderację forum i banowanie użytkowników, którzy nagminnie używają tak niecenzuralnych słów, że ręce opadają. Na takim dużym forum takie zachowania nie mogą być ani przemilczane ani puszczone płazem, to jest jakaś kpina :/. Pewnie, mogę takie wpisy zgłaszać w nieskończoność, ale co z tego, jak ludzie zwyczajnie czują się tutaj bezkarni i tak przeklinają, że odechciewa się przeglądać forum. Porażka.
Panie Lukaszu,
Prosze przeczytac strone 'sugestii' na nowe forum. Tam, niestety dotarli ludzie, z inteligenca ponizej ZERA, i wkleili bardzo brzydkie napisy.
Nie wiem, czy to potwierdza poziom terazniejszej edukacji w Polsce, ale to nie jest na poziomie na ktorym chcemy utrzymywac 'dobre imie' forum.
Dziekuje serdecznie.
Cytat: terri
Panie Lukaszu,
Prosze przeczytac strone 'sugestii' na nowe forum. Tam, niestety dotarli ludzie, z inteligenca ponizej ZERA, i wkleili bardzo brzydkie napisy.

Usunięte, dziękuję za wiadomość.

ps. przesłałem też wiadomość na priv
@Lukar

Dziekuje za linka do strony, nie jest zle, ale czy mozna zmienic background color? Bialy jak snieg, ja musze zakladac okulary przeciwsloneczne:) Ja normalnie pracuje przy kompurzerze codziennie i jak zobacze na bialym tle cokolwiek rozne takie jak ( a juz musze) #include <stdio.h> int main() { printf
to mi nie dobrze.

Czy mozna by bylo uzytkownikow dac po lewej i zeby bylo join date : .... posts: ....
to tylko sugestia oczywiscie

uzytkownikow jak tu z lewej:

http://www.lingforum.com/forum/viewtopic.php?t=943

co prawda tu tez jest wszytko na bialo, ja sie strasznie mecze, u mnie jest wszytko przeciemnione
edytowany przez savagerhino: 30 lip 2014
kto juz dostal linka do nowej strony od Lukara?

Dawac tu opinie, sugestie, co poprawic schematycznie
Mg? Ktos inny?
Link dostałem i opinię przesłałem bezpośrednio Lukarowi.
Moim zdaniem w nowej wersji jest za duża czcionka - wielkość czcionki w starej wersji jest w sam raz. Może chodzi o poprawienie czytelności dla użytkowników korzystających z komórek? Jeżeli tak, to czy nie można zrobić dwóch 'wejść' na witrynę dla dużych ekranów i komórek?
tak, font, zdecydowanie za duza
wlasnie myslalem co mi jeszcze nie pasuje, i tak mialem wrazenie ze cos jest a to bylo czcionka
dlaczego zielony kolor nie chca zostawic, nie wiem, dobry kolor, przypomina mi dolary, no moze troche
no wlasnie, zostawcie ten zielonosiwy kolor ( ;
moze byc ciemniejszy troche,
siwego odzienia nie chcemy:)
>>Jeżeli tak, to czy nie można zrobić dwóch 'wejść' na witrynę dla dużych ekranów i komórek?

I think it's time for somebody to write an ang.pl cross-platform app for all these smart whatever phones , iOS for iPhones, windows, android and Blackberry OS maybe. The site is quite popular,
I guess? But can they afford it? That's another question. I hope they can.
....Moim zdaniem w nowej wersji jest za duża czcionka - wielkość czcionki w starej wersji jest w sam raz.
@mg
Zgadzam sie z tym. Dla mnie czcionka tez troszeczke za duza.
@savagerhino
znalazlam strone gdzie individualni uzytkownicy sa wymionioni i ich 'join date' i ile postow/tematow dodali. Jak ten czas mija. Ja sama jestem tu powyzej 9 lat - bylam wtedy mloda, ladna dziewczynka...a teraz....:-)
Cytat: terri
...Ja sama jestem tu powyzej 9 lat - bylam wtedy mloda, ladna dziewczynka...a teraz....:-)

I have this feeling it isn't entirely true with you. Actually it can be the other way around.

http://www.rottenecards.com/ecards/Rottenecards_1508981_qyzy5tx2b6.png
http://www.thedrinksbusiness.com/wordpress/wp-content/uploads/2012/05/flirt-wine1.png

I personally picture you as this one because it's much much better. Just think about it. You might as well be still a 16 year-old teenager:

http://scotchhobbyist.files.wordpress.com/2009/12/p1000478.jpg

This Lagavulin, I'm telling you, it's just a drink of the Gods. It's dark and deep, the prince of the Islay malts like they say, really good stuff for those in the know. I used to drink it when I was in Peterborough back in the days, in 2003 I guess. Btw, that LA fixer Ray Donovan drinks it in that TV series:)
There were good times ... when there were no sanctions on Russia and every limey (no offense)
would have done everything to grab his fat piece of luck pushing his stuff to Russians.


@savagerhino
These pics made me smile. You know me so well :-)
ok, then you will be princess of the Islay malts from now on :)
About this aging thing, with men it's different.
Unfortunately what it all boils down to at the end is your hair starts to grow where you don't want it and you start to lose it where you want it no matter how big and tricked out your big black SUV is.
So basically, a man becomes a kind of shaggy ape. So much for the evolution, huh:)
Cytat: savagerhino
I think it's time for somebody to write an ang.pl cross-platform app for all these smart whatever phones , iOS for iPhones, windows, android and Blackberry OS maybe. The site is quite popular,
I guess? But can they afford it? That's another question. I hope they can.

Nowa wersja jest responsive - odpowiednia dla różnych ekranów - zaloguj się z komórki - pokaże się wersja mobile. Jeszcze nie dopracowana ale jest. "Go mobile" to teraz podstawa.
Cytat: savagerhino
Czy mozna by bylo uzytkownikow dac po lewej i zeby bylo join date : .... posts: ....
to tylko sugestia oczywiscie

podaj url o którym piszesz, w podstawowym widoku forum użytkownicy są z lewej...
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 60
poprzednia |

« 

Brak wkładu własnego

 »

Studia za granicą