Czas na zmiany - sugestie odnośnie zmian w serwisie

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 60
| następna
Cytat: Lukar
Cytat: savagerhino
Czy mozna by bylo uzytkownikow dac po lewej i zeby bylo join date : .... posts: ....
to tylko sugestia oczywiscie

podaj url o którym piszesz, w podstawowym widoku forum użytkownicy są z lewej...

Tak, w podstawowym sa po lewej, w 'ostatnich wpisach' sa po prawej ale jak tak musi zostac to no big deal.
Rzeczywiscie 'responsive', logowalem sie z komorki chociaz nie jest mi to przydatne ale dla kogos na pewno bedzie. Nie jest 'responsive' jak sie logujesz na PC, w sensie ze za duza czcionka, wyglada graficznie troche tak 'bulky', nieproporcjnalnie do ekranu, za duza czcionka jak juz bylo muwione, tak jak by wersja byla stworzona dla visually impaired ale, moze i dobrze bo ja coraz gorzej widze

Jeszcze jedno pytanie:
Nie mozna bedzie jednak to downvote trolls i innych roznych gadzin i insektow uzywajac jakiegos vote down system, bo nie wiem na jakiej zasadzie bedzie dzialac te thumb up/down w nowej wersji?
edytowany przez savagerhino: 01 sie 2014
Cytat: savagerhino
Nie mozna bedzie jednak to downvote trolls i innych roznych gadzin i insektow uzywajac jakiegos vote down system, bo nie wiem na jakiej zasadzie bedzie dzialac te thumb up/down w nowej wersji?

A gdyby tak pozwolic kilku stalym uzytkownikom serwisu opcje takiej moderacji tj. vote down system, gdzie 2-4 glosy wystarczylyby na zbanowanie delikwenta?
Savagerhino nie powinien byc autoryzowany do moderacji bo przeciez zbanuje kazdego :)
edytowany przez labtes: 01 sie 2014
nie jestem zwolennikiem banowania, a poza tym historia pokazuje, że tacy uciązliwi użytkownicy nudzą się i sami znikają (chyba że obsługa forum po cichu ich banuje).
Można, oczywiście, wprowadzić jakieś formy zwracania uwagi, np. obrzucenie wirtualnymi czereśniami.
Cytat: mg
nie jestem zwolennikiem banowania, a poza tym historia pokazuje, że tacy uciązliwi użytkownicy nudzą się i sami znikają (chyba że obsługa forum po cichu ich banuje).
Można, oczywiście, wprowadzić jakieś formy zwracania uwagi, np. obrzucenie wirtualnymi czereśniami.

nie uzylem czaswonika 'ban' tylko 'downvote' a to jest roznica. Uzytkownicy sami wiadomo nie moga 'banowac' ale moga sie przyczynic do tego
>>(chyba że obsługa forum po cichu ich banuje). - jesli admin bedzie chcial i ma kregoslup to to zrobi albo i nie, admin moze wszytko, to jest jego strona i jego zasady

>>Savagerhino nie powinien byc autoryzowany do moderacji bo przeciez zbanuje kazdego :)

Nieprawda, nie kazdego, moja zasada to: "“I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it"
ale sa w zyciu sytuacji kiedy trzeba uzyc waterboarding i electric shock 'therapy' zeby menda poczula
sie 'like an alienated psychotroll in a virtual straitjacket who didn't know what hit him'

Takie zasady mie sie podobaja:

quote,
You agree not to post any abusive, obscene, vulgar, slanderous, hateful, threatening, sexually-orientated or any other material that may violate any laws be it of your country, the country where “Liberal Forum Political Chat Room” is hosted or International Law. Doing so may lead to you being immediately and permanently banned, with notification of your Internet Service Provider if deemed required by us. The IP address of all posts are recorded to aid in enforcing these conditions. You agree that “Liberal Forum Political Chat Room” have the right to remove, edit, move or close any topic at any time should we see fit. As a user you agree to any information you have entered to being stored in a database. While this information will not be disclosed to any third party without your consent, neither “Liberal Forum Political Chat Room” nor phpBB shall be held responsible for any hacking attempt that may lead to the data being compromised.

edytowany przez savagerhino: 01 sie 2014
Znowu te przeklete cherries, mg? :)

1. Cytowanie:
Czy mozna usprawnic cytowanie poprzez zaznaczenie tekstu który sie chce zacytowac i klikniecie ikonki 'cytuj'? Pozwoliloby to pozbyc sie uciazliwego usuwania tekstu, ktorego sie nie chce zacytowac (co ma miejsce przy dluzszych wypowiedziach)?
Czy moznaby w ten sposob cytowac wypowiedzi z kilku postow gdyz teraz tekst jest usuwany /zastepowany gdy kliknie sie 'cytaj' z innej wypowiedzi?

2. Numeracja postow
Czasami wystarczy jedynie wskazac post do ktorego chce sie odniesc. Uwazam, ze moze to byc przydatne przy watkach ciagnacych sie na kilku stronachm

3. Polskie znaki
Czy mozna dodac polska klawiature tj. te kilka polskich znakow, np. dla tych ktorzy nie maja mozliwosci zainstalowania polskiej klawiatury na komputerze?

4. I tak jak mg zasugerowal wczesniej, czy moze zawsze otwierac sie ostatnia strona tematu a nie pierwsza?
>>np. dla tych ktorzy nie maja mozliwosci zainstalowania polskiej klawiatury na komputerze?

gwoli scislosci, nie ma znaczenia w jakim punkcie na ziemi jest zakupiony komputer i jakie posiada domyslne MUI langiage packs (Multilingual User Interface.)
Nie chodzi mi Win Pro 8, gdzie jest wszystko juz w cenie
te lan packs mozn wrucic do KAZDEGO komputera, niejednokrotnie to robilem dl komputerow zakupionych w UK ktory nie mialy takich paczek w systemie

p.s. masz Vista czy 7 32 zy 64, czy z SP1? moge ci wrzucis linka z paczka i powiem co masz zrobic jak bardzo chcesh miec polskie znaki, wtedy tylko przelaczas - 34 min caly proces, w inna manke tz mozna ale nie pros mi o Farsi, ok :)
edytowany przez savagerhino: 01 sie 2014
@Sav
1. O banowaniu pisał Labtes
2. "You agree not to post" "
pozwoliłem sobie wykreślić to i owo, żebyś nie został zbanowany za dotychczasowe wypowiedzi. :-)
"any abusive, obscene, vulgar, slanderous, hateful, threatening, sexually-orientated "
>>obscene and sexually-orientated "
me? Never. I'm using nicely elaborate similes and metaphors

...and I knew you would come up with this:)
Cytat: savagerhino
...and I knew you would come up with this:)

Bo ja ja nie pokazałbym palcem, to ktoś mógłby pokazać na mnie. Na to nie mogę pozwolić. :-)
Cytat: mg
Bo ja ja nie pokazałbym palcem, to ktoś mógłby pokazać na mnie. Na to nie mogę pozwolić. :-)

Jasne, pewnie ze nie mozesz, zobaczymy ii rozwiniemy ten temat jak Lab zapyta gdzie mozna bedzie dostac wisniowa nalewke

p.s. mialem na mysli slodowa whiskey pedzona na szkockich wisniach, nic innego, zadnych podtekstow, naprawde
edytowany przez savagerhino: 01 sie 2014
@savagerhino,
Jestem wystarczająco 'IT literate', aby poradzic sobie z zainstalowaniem polskich znaków, ale nie radzę sobie z hackowaniem komputerów w pracy, gdzie instalacje mam zablokowane, a nie znajduję dobrego argumentu, by IT department dodał mi język polski :)

PS Nie wiem jak to zabrzmi, ale muszę się przyznać, że wypiłem parę wiśnowych nalewek za młodu. No ale kto tego nie robił?
>>Jestem wystarczająco 'IT literate', aby poradzic sobie z zainstalowaniem polskich znaków,

Of course you are, I din't mean to put you down, really:)
I thought we're talking about your PC

>>gdzie instalacje mam zablokowane, a nie znajduję dobrego argumentu, by IT department dodał mi język polski :

Yes, that figures,I don't blame them. This is what administrators usually do to prevent pen-pushing 'slackers' form installing any crap on their corporate PCs and messing with company computer use policies.:)
btw, you don't know what I just did, you inspired me Lab:)
Wypiłeś nalewkę? :)
No, something much much better:)

I was going to say it anyway. I just hacked my own admin password thru cmd.exe ( command prompt, that black window, you know) but affter I set it up.
Of course I knew the password because I set it up myself and that was only for traning purposes.

I've never had to set up an admin password on my PC because I didn't need it, what the hell, I own my computer, right:)
I have a BitLocker on my hard drive with 10 digit encryption code so basically only very special
IT EnCase operators could crack it open but this is a different story. I have nothing to hide,ok.

About blocking the installation by the admin guys and to prove it I'm not shit*ng I can tell you I happen to know how they do that. You made me brush on the thing I used to do a couple of times.:)

that's in win 8.1 pro but basically it's not that different in both 7 and vista:)
say you're logged in as admin, you go to 'control panel', then 'administrative tools' (before you go any further here it would already prompt a user
account policy pop-up window asking the admin password so you're stuck but let's say went thru because you're the admin and you didn't set it up yet),
then 'local security policy' and after that 'local policies' and on the right
you have security options, you open it and it breaks down to many other options one of which you're interested in is this:

'user account control: behavior of the elveation prompt for administrators in admin approval mode'
you click it and it breaks down further to a couple of options but there are only two you might be interested in:
want to make coffee collers' lives miserable? - you chose 'prompt for credentials'
wnat to make it eaiser for them? - you go with 'prompt for concent on the secure desktop'
now, say the PC is admin password protected, whenever you want to run any downloaded exe
it screams for the password, right.
Now you run cmd as admin, that should be possible, then you type 'net user' and that will give you the user name if you don't know that. Then with the next statement you type
'net user (user name) *' and it will spit out ' type a password for the user' , then confirm and then you got it, I just did it

p.s. in case you don't know what EnCase is:

http://www.digitalintelligence.com/software/guidancesoftware/encase7/

this is a killer

p.s. sorry , I went 'net user administrator' and then 'net user (user name) *'
edytowany przez savagerhino: 02 sie 2014
No. it's wrong. Sorry, I messed up a bit:) I mean you need to be logged as admin for 2 min at least and hack it the way I described bit it still gives you the access to everything. I'm telling you all this just in case your company started doing terrible things and you wanted to put things right and become a whistleblower like Edward Snowden

p.s. wait stop, actually you don't have to be logged in as admin, there's a better way to do that but that's enough for today I guess :)
edytowany przez savagerhino: 02 sie 2014
@mg @terri @savagerhino

dodałem tymczasową opcję wyboru wielkości czcionki - napiszcie mi jaka wielkość wg Was jest optymalna
Dla mnie A14 jest w sam raz, nie wiem jak dla innych

..on second thought ..moze A15? ale nie wyzej
edytowany przez savagerhino: 03 sie 2014
Czy można się spytać gdzie ta opcja jest?
w widoku podstawowym w watku w wersji beta
tylko nie wiem czy dotep twojego loginu jest odblokowany, moze jest jesli Pan Łukasz wprowadzil juz cala baze ale chyba nie
sproboj http://kh3.ang.pl/login
edytowany przez savagerhino: 03 sie 2014
Ta strona nie działa u mnie.
Nie widzę opcji zmiany czcionki :-(
ostanie wpisy/ostatnie tematy - i kliknij w sam watek i na gorze
edytowany przez savagerhino: 03 sie 2014
rozumiem, opcja jest w poszczegolnych watkach.
A14, może nawet A13
chcialbym moc zmieniac wielkosc czcionki na stronie 'ostatnie wpisy', żeby zobaczyć, ile wypowiedzi mieści się na stronie po takiej zmianie.
Cytat: mg
chcialbym moc zmieniac wielkosc czcionki na stronie 'ostatnie wpisy', żeby zobaczyć, ile wypowiedzi mieści się na stronie po takiej zmianie.

sprawdź teraz
Nawet przy A13 na ekranie widzę co najwyżej 5 wiadomości, a na starym forum 7.
@savagerhino,
Chyba przeceniles moje zdolnosci IT, ja tylko mialem na mysli, ze radze sobie z komputerem w zakresie wlasnego uzytku :)
Cytat: labtes
@savagerhino,
Chyba przeceniles moje zdolnosci IT, ja tylko mialem na mysli, ze radze sobie z komputerem w zakresie wlasnego uzytku :)

E tam, przecenilem, moze nawet nie wiesz do czego jestes zdolny bo jeszcze nie probowales?:)

>>ze radze sobie z komputerem w zakresie wlasnego uzytku

jesli jeszcze nie zdarzylo sie ci rozwalic calego systemu to chyba tak. ale jeszcze nie wszytko stracone :)
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 60
| następna

« 

Brak wkładu własnego

 »

Studia za granicą