ang.pl odsłona 4

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 138
Cytat: humpetej
Wchodzę pod "ostatnie wpisy" i średnio co drugi raz wyskakuje mi błąd "this benchmark is worthless"

Cały czas to samo.
u mnie też
Teraz ten portal wygląda strasznie. Polubiliśmy ten portal za jego przejrzystość i to że dzięki temu nauka języka przychodzi nam o wiele łatwiej. Wy natomiast chcieliście być nowocześni i modni zapominając o idei tej strony... żeby pomagała ludziom.
@Bolek2607
Jestes jeszcze bardzo młody, w twoim zyciu będzie dużo zmian na które będziesz musial się godzic.
Mnie tez ta 'nowoczesnosc' nie za bardzo odpowiada - ale ja jestem dinozaurem - wg mnie ludzie nie powinni nawet uzywac telefonow (komórek czy tam jak) na ulicy, bo mnie to przeszkadza. Jak za miesiąc te zmiany nie będą się podobaly - to będziemy walczyc o powrot do 'starego forum'.
Witaj, Redakcjo Szanowna,

Gratuluję nowej szaty, bardzo zgrabna i przejrzysta. Korzystając z faktu, że system nauki słówek wciąż jest w przebudowie, chciałbym zwrócić uwagę na problem, który często przeszkadzał mi podczas nauki. Uczy tłumaczyć tylko z polskiego na angielski, więc buduje w głowie jednokierunkową drogę skojarzeniową. Proponuję, by system losował, z którego języka ma być tłumaczone słowo, raz z angielskiego, innym razem z polskiego. Ta metoda będzie utrwalała zapamiętane słowa na dłużej.

Pozdrawiam
Benjamin
Niemiecki:
Nie działa w starym zakresie. Jedyne, co działa, to wpisywanie nowych wpisów. Edycja, odpowiedź.
- odświeżanie strony - totalne ślimaczenie. Odświeża z 3-cim, 4-tym razem.
- wcześniej były "blogi" - teraz nie ma
- wcześniej były własne "fora" - teraz są, ale nie mam do nich dostępu, jako autor, a Lukar i tak na prośby nie reaguje.
- okno "login" jest takie wielkie, jakbym miał tysiąc znaków w nazwie
- edytor tekst jest prymitywny
- brak możliwości dodania fotek i innych załączników.
Ogólnie:
wszystko to samo, tylko szata inna.
I co?
tutaj w Redakcji O ZGROZO!!!!!
Edytuj wpis = jeszcze w budowie.
Dobre dowcipy macie.
Cytat: robi173
Witam, nie widzę archiwum blogów,czyżby zostało usunięte?
widzi Lukar?
Ni chu-chu nic nie czytasz z tych wpisów.
Niech ktos zbanuje tego niuniela
Gdzie sa zestawy ze slowkami!??
Hej, oolafeqq17,
Wejdź w "naukę słówek", przejdź do starego systemu i otwórz zakładkę zestawy. Poniżej będziesz miała wykazy wszystkich zestawów, z każdego dostępnego tu języka. Wybierz interesujący Cię:)
Nie widzę ogłoszeń o możliwości porozmawiania przez SKYPE albo GG :-(
A to było bardzo przydatne. Może nie umiem znaleźć.
Rzecz w tym że istnieje dużo odpowiedzi jak tu znaleźć SKYPE itp, które były napisane kiedy skype jeszcze był /poprzednie odsłony/. Istniała zakładka społeczność w poprzednich wersjach, a teraz jej nie widzę;)
Prosze o podanie adresu do kontaktu, chce zrezygnowac z wotd, ale nie dziala rezygnacja z poziomu email, a na nowej str nie moge znalezc. Moj mail [email]
Czy istnieje juz wotd w wersji niemieckiej?
Wiele osob pyta sie o rzeczy ktore wielokrotnie byly tu omawiane, dlatego czy mozna gdzies w widocznym miejscu na forum umiescic napis typu "przed zadaniem pytania, zajrzyj do dzialu nauka lub przeszukaj nasze archiwum pod katem zagadnienia, ktorego nie rozumiesz".
Co się stało z archiwum WORD of the Day?
Ja też nie mogę znaleźć tego archiwum.
Ale chociaż na mój mail przychodzą co dzień nowe słówka - dziś (30.09) jest to nr #4083.
Prawidłowy link powinien być taki: https://www.ang.pl/wotd/archiwum/4083
Ale jest tylko napisane "nie znaleziono strony o podanym adresie".

A ma ktoś słówko nr #4055 z dnia 2[tel]?? - wyjątkowo tego dnia nic nie dostałem.
jak można usunąć powiadomienie Word of the day?
Moi drodzy, padło wcześnie pytanie o blogi ale nie widziałam odpowiedzi. Czy są gdzie blogi lub ich archiwa?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
"Nie ma akcentów, ponieważ są one dopiero po dodaniu pierwszego wpisu. "

http://www.francuski.ang.pl/forum/pomoc-jezykowa-sprawdzenie/243565
Cytat: humpetej
"Nie ma akcentów, ponieważ są one dopiero po dodaniu pierwszego wpisu. "

Poprawione, edycja wpisu także już działa.
Lukar, zrob cos zeby liczba nowych prywatnych wiadomosci sie wyswietlala, bo mam problem z szybkim odpisywaniem moim groupies :-(
Cytat: zielonosiwy
Lukar, zrob cos zeby liczba nowych prywatnych wiadomosci sie wyswietlala, bo mam problem z szybkim odpisywaniem moim groupies :-(

@ zielonosiwy
A tak mniej wiecej, to ile tych groupies mysisz ze masz. Wiecej jak jedna osobe?
Hmm, tak z pół tuzina
Gdzie sie podziały zestawy słówek przysyłane przez uczestników serwisu oraz moje prywatne które miałem na tym serwisie!!??????
Wlodi1813-
Wejdź na stronę główną/nauka slowek i jak w to wejdziesz, to będziesz miał link "przejdź do starego systemu"
Witam, bardziej lubiłam tamtą stronę, ale to nieistotne. Za dużo rzeczy musiałabym opisać od kroju czcionki poczynając, przez układ strony aż do denerwujących reklam. Najbardziej jednak brakuje mi wyszukiwarki. Ogromny krok do tyłu. Zaczynam szukać na innych stronach bo tu nie mogę znaleźć. Dodatkowo w ogłoszeniach "język za język" przede wszystkim powinno być sortowanie/wyszukiwanie ofert po... języku, a potem dopiero po miastach. Wyszukiwanie w Krakowie wśród 10 stron ogłoszeń akurat tej opcji wymiany języków, która mnie odpowiada, naprawdę zniechęca już na starcie. Pozdrawiam i życzę powodzenia w udoskonalaniu strony.
Cytat: mo0nika
.... Najbardziej jednak brakuje mi wyszukiwarki. Ogromny krok do tyłu. ....

Wyszukiwarka jest na pierwszej stronie forum, napis "Znajdź:" i obok pole do wpisania słowa kluczowego - w starej wersji nie było innej wyszukiwarki.
Poprzednia wersja tego serwisu byla stanowczo lepsza. Nawet na IPadzie dzialala dobrze i byla funkcjonalna. A aktualna wesja...to nie jest rozwoj do przodu a bardziej powrot do siermieznego Windowsa 3.11 lub 95 :( Mam nadzieje ze jednak nabierze ten serwis bardziej profesionalnego wygladu i dzialania i ze znow tu kiedys wroce aby bez rozbierania IPada troche sie pouczyc.
A gdzie są blogi ?to była jedyna strona z blogami po angielsku;( no i było gg i skype a teraz nic;(
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 138