ang.pl odsłona 4

Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 138
Brakuje na stronie najcenniejsze rzeczy do nauki słówek, która była w starszej wersji, nie wiem dlaczego z tego zrezygnowano. Można było tworzyć swoją listę słówek i korzystać z już utworzonych.
Była to dla mniej najefektywniejsza nauka słówek. Każdemu polecałam tą stronę z uwagi na możliwość nauki słówek w ten właśnie sposób. Teraz nawet nie można powrócić do starej wersji tej strony.
Proszę udostępnijcie tą starą wersję.
Cytat: MalgorzataJanuszczyk
Brakuje na stronie najcenniejsze rzeczy do nauki słówek, która była w starszej wersji.....


Cytat: zorija
na stronie głównej masz obrazek pt.nauka słówek (ze zdjęciem klawiatury) klikasz na niebieskie "system nauki słówek" - i stmtąd poprzez "Przejdź do starego systemu" masz te same strony co przed zmianą szaty graficznej.…
Is it my imagination or the capital "z" (Z) always appears bold?
edytowany przez Aaric: 17 mar 2015
Musiałeś coś popsuć :)
Tylko Z popsułem? Własciwie, do tej pory nawet tego nie zauważyłem. Znajomy podsunął me ten feler i teraz pali moje źrenice:)
u mnie duże Z wygląda normalnie.
W tytułach (tematach) jest ok ale nie we wpisach. Czy to nawet jest możliwe "popsuć" ze strony usera?
>>Czy to nawet jest możliwe "popsuć" ze strony usera?
normalnie nie, bo nie warto zachodu ale ten botnet operator moglby duzo szkod narobic ( i juz narobil)

http://www.fbi.gov/wanted/cyber

po prawej, bogachev, podobno wpada co jakis czas na Ukraine ale z wrogiej strony, gdzies na Krymie ale tam FBI nie ma zabardzo przylozennia
edytowany przez savagerhino: 17 mar 2015
Dlaczego jak siedzę na forum to wyskakuje mi że jestem wylogowany (co jakiś pewien czas) :/?
To jest denerwujące. Proszę zwiększyć czas np do 2h albo 6h (to co jest teraz to jest nieakceptowalne dla mnie)
Moje odpowiedzi są czasem ucinane. Podejrzewam, że to dlatego, że wpisuję kombinację znaków, która dla ang.pl oznacza koniec wypowiedzi. Może to jest <-? Prosze napisać, co to jest, to będę uzywał czegoś innego.
I jeszcze: jeżeli wątek ma kilka stron, to po dodaniu wpisu jestem automatycznie przenoszony na pierwszą stronę, a wolałbym na ostatnią.
kończąc present perfect wykonuję ćwiczenia w których muszę znać present perfect continuos. albo połączcie dwie teorie albo rozdzielcie ćwiczenia. poza tym gratki, jak dla mnie jesteście the best ;)
I drink coffee every morning.
I do not drink coffee every morning. I do not drink coffee every morning. źle

She plays tennis twice a week.
She does not play tennis twice a week. She does not play tennis twice a week. dobrze

Your husband dances very well.
Your husband does not dance very well. Your husband does not dance very well. źle

Mimo poprawnych odpowiedzi przeczenia w dwóch formach (doesn't / don't lub does not /do not) nie są uwzględniane
Przerobiłem to ćwiczenie na oba sposoby i uwzględnia don't/doesn't ale nie zaliczy odpowiedzi (zaznaczy 'źle') jeżeli np zapomnisz kropki na końcu zdania.
edytowany przez Aaric: 30 mar 2015
* oczywiście, też sprawdziłem odpowiedzi z do not/does not;)
Mam nadzieję że dodacie dział "Lekcje" z języka francuskiego i niemieckiego, tak jak to zostało zrobione odnośnie j. hiszpańskiego ;) Liczę na to!
Dlaczego po dopisaniu się pod temat, który już ma więcej niż jedną stronę wpisów, otwiera się pierwsza strona (początek wątku) a nie ostatnia?
edytowany przez Aaric: 04 kwi 2015
hello
my name issedik , i m from algeria north africa , im 29 years old , but i m not so old to learn english, i whould like to know how does it work,your web site , because all of suggest are with polonian language , wich is one of my dream to learn it also, well we can make a change , i can speak also spanish if some one like too learn it,
thanks ,
gracias a todo el mundo
un abrazo.
I often hear about a supposed Arab invasion of Europe that is happening nowadays but never thought they'd appear on this shithole 'polonic' forum :)
Cytat: zielonosiwy
I often hear about a supposed Arab invasion of Europe that is happening nowadays but never thought they'd appear on this shithole 'polonic' forum :)

moze jest to forum takie jak nazywasz, ale jak narazie jest to 'nasze' - i.e. przed inwazja.....
The borders vanished ever since we joined the EU and such things are likely to happen . Nevertheless I wouldn't have been concerned too much about it, though. We'd better have taken a little bit more concious about what has been going on towards the east...and that this is posing a real threat for us. If it spread out of control ,we are going to be in trouble unless NATO's immediate military back -up ( although this is disputed)
all in all our situation is going to be pretty shitty in case of attack
Mam pytanie. Czy na podstronie z językiem włoskim są plany wprowadzenia ćwiczeń, podobnych do tych z języka angielskiego?
bardzo przydatna strona,pomogła mi wiele zrozumieć,podobają mi się ćwiczenia i to, że jest tak wiele przykładów - wszystkich niestety nie można zadowolić, malkontenci zawsze się znajdą,dziękuję za możliwość korzystania z tej strony.
Dzień dobry,

mam pytanie, czy planowane jest stworzenie aplikacji na telefony mobilne, która byłaby spójna ze stroną?
Tzn. czasem wykonuję (po zalogowaniu się) ćwiczenia poprzez stronę internetową, a część z nich wykonuję na telefonie. Nie ukrywam, że taka aplikacja byłaby przydatna np. jadąc tramwajem lub czekając w kolejce do lekarza ;p
Cytat: kasssia_s
czasem wykonuję (po zalogowaniu się) ćwiczenia poprzez stronę internetową, a część z nich wykonuję na telefonie. Nie ukrywam, że taka aplikacja byłaby przydatna np. jadąc tramwajem lub czekając w kolejce do lekarza ;p

Dlaczego nie wchodzisz na stronę przez przeglądarkę w komórce i nie rozwiązujesz ćwiczeń ze strony w telefonie?
Nie mówię, że tego nie robię.
Jednak gotowa aplikacja jest wygodniejsza stąd moje pytanie, czy jest coś takiego w planach, albo może istnieje a ja nie potrafię jej znaleźć
Aplikacji w najbliższych planach nie ma, w dalszych - być może. Każda sugestia będzie rozpatrywana.
Już od paru tygodni nie wyświetla mi się link do korepetycji https://www.ang.pl/korepetycje/cala-polska/korepetycje_online
nie wiem czy to mój komputer czy to błąd na stronie? Pisze: nie znaleziono strony o podanym adresie (błąd 404)
Przepraszamy. Strona, której szukasz nie została odnaleziona.

Prawdopodobnie została skasowana, zmieniono jej nazwę albo została czasowo usunięta.

Administrator serwisu został powiadomiony i postara się jak najszybciej naprawić usterkę.

Niestety od paru tygodni nie zostało to naprawione.
U mnie też ta strona nie działa;)
Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 138