Zgłaszanie do usunięcia

Temat przeniesiony do archwium.
Drogi Lukarze, tudzież inna Odpowiedzialna Osobo! :•)

Dostrzegłem niedawno, że na forum "Pomoc językowa" przy postach pojawiła się ikonka umożliwiająca zgłaszanie ich do usunięcia. Uważam, że to bardzo przydatna funkcja. Apeluję o jej rozszerzenie na inne fora. Inspiracją jest tu dla mnie wątek "Co oznacza to słówko ?" w dziale "Business English". Nie żebym był pruderyjny, ale sądzę że tak dogłębna "ciekawość świata" może przerastać ramy tego miłego forum. Część z nas może popaść w kompleksy.

Oczekując na reakcję pozdrawiam bardzo serdecznie!
Bartek
funkcja jest wszędzie we wszystkich wpisach na wszystkich forach, nie jest wszędzie widoczna ze względu na mechanizm cache - resetowany przy nowym wpisie lub po upływie pewnego czasu, tak więc minie kilka-kilkanaście dni zanim wszędzie 'kosze' będą widoczne

pozdrawiam

ps. a wspomniany temat zaraz sprawdzę
Lukar ( czy jak dobrze mowi Sobar, Lukarze), wspomniany temat trzeba skasowac calkowicie. Naprawde nie pasuje on do tej kategorii, a powiem wiecej nie powinien miec miejsca na tym FORUM ( wejdz pod ten adres, ktory zupelnie nieopatrznie podal mg).
Odwoluje - jak zajrzalam to istnialo jeszcze pol tematu, dlatego interweniowalam. Teraz widze, ze juz po problemie. Dzieki.
Proszę Lukara o bezwzględne i całkowite usuniecie wątku pod tytułem
"Perspektywy po anglistyce" w dziale " Studia językowe".

Pozdrawiam

« 

Praca za granicą

 »

Praca za granicą