Technical problem.

Temat przeniesiony do archwium.
Some tweaking has been done to the site and now box with options edit, zgłoś etc. opens partially out of the screen (in android).
+ ten wpis się pojawia na stronie 'ostatnie wpisy'
edytowany przez Aaric: 20 maj 2019
nie tylko w androidzie, ale i w Windows 10
i jeszcze najnowsze wpisy w "Ostatnie wpisy" pojawiają się z opóźnieniem kiludziesięciu minut
+ ten wpis się pojawia na stronie 'ostatnie wpisy' miało być NIE pojawia się
i jeszcze najnowsze wpisy w "Ostatnie wpisy" pojawiają się z opóźnieniem kiludziesięciu minut
I've actually timed. It takes about an hour.
Jeszcze jedna nurtująca sprawa:
Opcje zmiany tekstu na bold i italic oraz możliwość podkreślenia lub skreślenia tekstu działają tylko w kilku pierwszych zdaniach poprawianej pracy. Często trzeba rozbić tekst na kilka wpisów żeby można było owe opcje użyć w dłuższym zadaniu. (Nie wiem czy w innych systemach ale w android jest problem)
edytowany przez Aaric: 21 maj 2019
sprawdzam...
Błędy techniczne poprawione, ostatnie wpisy też powinny pokazywać się od razu.

Re Aaric - wkleiłem sobie długi tekst i klikałem bold i italic - bez problemów. Może za krótki tekst miałem? Proszę o konkretny przykład oraz przeglądarkę przy niedziałającym formatowaniu.

Dziękuję.
Przerzuciłem się z Google Chrome na Firefox i narazie wszystko działa bezbłędnie ale w Chrome na android wciąż nie.
@Redakcja, można sprzątnąć ten bluzg, który wisi tu od nocy?
Ostatni wpis pokazuje się na samym końcu jeżeli 'thread' jest długi na dwie lub więcej stron.
edytowany przez Aaric: 25 maj 2019
Poprawiłem link w ostatnich wpisach - idzie do ostatniej strony
Temat przeniesiony do archwium.