Yesterday is gone

Temat przeniesiony do archwium.
Małe pytanko do autora strony, a może moderatora, parę miesięcy temu wkleiłem tu tłumaczenie znanej skądinąd pioseneczki Yesterday, utrzymane w dość żartobliwym klimacie, co części komentujących się spodobało, innym nie, nic bardziej naturalnego. Teraz widzę że tłumaczenie nagle znikło, jako jedyne w tym dziale ( chyba nie z powodu awarii serwera, bo było ono dość stare), a zostały komentarze, w tym ostatni z nich, zawierający, pomijając absurdalność całej sytuacji, coś co ktoś inny nazwałby groźbami karalnymi.
No cóz, jeżeli ktoś tam uznał, że tłumaczenie ma zniknąć, to mi nic do tego, ale czemu pozostał debilny komentarz jakiegoś ponuraka, czyżby był bardziej inspirujący? Byłbym wdzięczny za parę słów wyjaśnienia. I może jednak, sądzac z innych komentarzy, warto by było przywrócić moje tłumaczenie, choćby tylko dla tych, dla których poczucie humoru nie jest atawistycznym nieporozumieniem. Pozdrawiam.
Weim, o czym mówisz, to wina serwera podobno,
Jeśli cie to zmartwiło to powiem Ci, że mi skasowało 16......
baldric: Twoje tlumaczenie juz wrocilo. Bylo \"stare\" wiec nic mu sie nie stalo. Zniknely tlumaczenia dodane po 20 stycznia za co raz jeszcze przepraszam.

Przez pare dni moze byc klopot z wyswietlaniem (tak jak tlumacznie Yesterday) zanim wszystko sie nie ustabilizuje.

pozdrawiam
Dla mnie wszystko jasne. Sorki za rwetest, ale jakoś tak zbyt selektywnie mi to wyglądało, żeby akurat jedno z działu diabli wzięli. I tak się dziwię, że tak nad tym panujesz, widząc w jak szybkim tempie TO się rozrasta. Inteligentny ubaw zafundowałeś koleżeństwu, proszę ja ciebie. Powodzenia:)
Cuż, mnie nie jest tak wesoło jak tobie
a szkoda

« 

Nauka języka