Sugestia na temat forum

Temat przeniesiony do archwium.
Przeglądając forum kilka razy dziennie nigdy nie wiem na czym skończyłam i przeglądam początkowo stare tematy. Czy jest możliwa zmiana a.visited na trochę inny kolor tak, aby było wiadomo jaki temat już odwiedziłam? Nie wchodziłabym ponownie do takiego tematu gdyby nie pojawiło się w nim nic nowego, wiedziałabym od którego tematu zacząć przeglądanie, a w razie nowych odpowiedzi wiedziałabym, żeby się tym tematem zainteresować skoro w nim coś pisałam :)
Jak już piszę na temat forum, to ciekawi mnie czy planowane jest dodanie edycji swoich postów. Często tuż po napisaniu czegoś przypomina mi się coś jeszcze albo zdarzają się błędy, które chcemy jak najszybciej poprawić. Wiem, że zawsze można dopisać kolejną wiadomość, ale czasem niepotrzebnie przez to się odświeża temat.
Czy jest możliwość otrzymywania powiadomień o nowych odpowiedziach? Jak na razie się jej nie doszukałam, ale być może ją po prostu przeoczyłam.
Czy opcja "zobacz nowe wpisy od Twojej ostatniej wizyty »" (https://www.ang.pl/forum.php?ostatnie=1) nie jest wystarczająca?
To tylko propozycja. Będę musiała się przyzwyczaić i zaznajomić z opcjami na tym forum.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa