zgłaszanie błędów

Temat przeniesiony do archwium.
Dziubię już słówka od dwóch miesięcy i uwag mam niewiele, ale jednak.

Po pierwsze (było wiele razy) za długie otwieranie stron - odwołania do google-analytics, gemius i nnnych takich. Załatwiłem sprawę wtyczką AdBlock, od razu przyspieszyło, teraz prawie nie ma oczekiwania na odświeżenie strony.

Po drugie - w zestawach jest sporo błędów (na ogół literówki, rzadziej błędne znaczenia), w związku z tym proponuję jedno z dwóch rozwiązań: albo w jakiś sposób oznaczać "nieaktywnych" autorów zestawów (nieaktywnych, tzn. takich, którzy nie reagują na informacje o błędach), albo (trudniejsze rozwiązanie, ale z pewnością skuteczniejsze) wprowadzić opcję korygowania słówek przez uczących się, przy czym słówko w zestawie byłoby automagicznie korygowane jeżeli co najmniej X osób dokonałoby poprawki (nie wiem jeszcze ile miałoby wynosić X, może 5, może 50...). To jest podejście analogiczne do globalnych systemów antyspamowych - jeżeli jedna osoba oznacza wiadomośc jako spam, nic się nie dzieje, jeżeli zrobi to 1000 osób, kolejne nie dostaną wiadomości bo wiadomo na 100% że to spam.

Po trzecie proponowałbym wprowadzenie systemu oceny jakości zestawów. Każdy uczący się mógłby jednorazowo zagłosować na danych zestaw, np. w skali 1-10. ocena oznaczałaby subiektywnie odczuwaną jakość merytoryczną zestawu i mogłaby być całkiem niezłym wskaźnikiem dla kolejnych uczących się.

Pozdrawiam wszystkich wkuwaczy słówek.

--
PL