slowka na skrzynka

Temat przeniesiony do archwium.
Czy dostajecie w tym tygoniu \'normalnie\' slowka na skrzynka? Bo ja nie wv tym tygodniu dostalam tylko w poniedzialek i srode :( ktos moze wie dlaczego?
no wlasnie... ja od paru dni nic nie dostaje
so do I
chyba....nor do I
Witam, z tym samym właśnie pytaniem chciałam się zwrócić. Od jakiegoś tygodnia albo dwóch dostaję słówka nieregularnie, a teraz to nawet wogóle... czy ktoś wie co się dzieje? Widzę, że to nie tylko u mnie, bo już się bałam, że mam coś ze skrzynką... jak ktoś będzie wiedział co i jak , to niech da znać. Dzięki, pozdrawiam;-)
Ja tez nie dostaje :-(
U mnie do środy włącznie wszystko było bez zarzutu. Słówka przychodziły regularnie niemal co do sekundy :)
W czwartek, piątek i dziś nic nie przyszło.
Ale cóż, komputer też człowiek i też chce odpocząć ;)
Witam, nie bylo mnie pare dni i cos z serwerem jest bo nie dochodzi ZADNA poczta, wlasnie naprawiają - mam nadzieje ze naprawią jak najszybciej :(

dam znac jak tylko bede cos wiedzial...

Lukasz
no co wy? ja w ogóle do jasnej cholery nie dostałem żadnego cennego słówka, choć na listę mailingowa ze slowkami zapisałem sie kilka dni temu.
;(.....yyyyyyyy
a dostales maila z linkiem aktywującym usluge? jesli nie aktywowales to nic dziwnego - poza tym prosze w takich sprawach pisac na priv , mail jest na stronie.
o to chodzi że ja naawet maila z aktywacja nie dostałem :\\\\
myślałem ze po zapisaniu sie na liste od razuu bezposrednio bede dostawal maile ze słowkami....
a można by pisać wymowe fonetyczną także idiomu?
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Szkoły językowe