Mam już tego dość !!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Mam już dość tych reklam, które załączają sie przy uruchomianiu strony ! Przez te bannery zawiesza mi sie mój ledwo sapiący komputer :( Reklamy na stronie Lukara są wyjątkowo chamskie i pokazywane są na pełnym ekranie, skandal !!!!!! Takie coś stresuje internaute, w krajach UE sprawy te są regulowane a u nas - SAMOWOLKA, jakby można było to byście zrobili tu promocje totalitaryzmu i jego \" zalety\" żeby tylko zarobić na reklamie, żałosne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Proszę wszystkich odwiedzających tą stronę aby tak przygotowały swoje zajęcia lub materiały do nauki jęszyka, żeby można było w dniu 1 czerwca w ramach protestu nie wchodzić na tą stronę .


Proszę o poparcie.
Hej!
Rozumiem, ze reklamy Cie denerwują a dodatkowo masz problemy z wolnym komputerem, ale utrzymanie takiej strony przeciez tez coś-niecoś kosztuje! Tez wolałabym, zeby zniknęły, ale nie będe tylko dlatego bojkotowac strony, bo po pierwsze bardzo mi sie ona podoba i naprawdę trzeba było w nią włozyc duzo pracy, a po drugie to chyba nie ma wielkiego znaczenia, gdy pewnego określonego dnia odnotuje się nagły spadek odsłon stron? czy jednak ma, a ja się nie znam..? (jeśli tak, to przepraszam za wychylanie się :)
Aha, a po trzecie 1 czerwca to Dzień Dziecka, a ja na dodatek mam egzamin i klasówkę z fizyki i nie będę nikomu w taki dzień dowalać! ;)
A ja nie rozumiem twojego problemu i nie wiem o czym mówisz.
Może po prostu zainstaluj operę, albo jakąś inną przeglądarkę niż explorer i wyłącz wyskakiwanie okien?
Witam,

Po pierwsze wyskakujace do tej pory reklamy są konieczne i zgodne z regulaminem statystyk Gemius, ktorych uzywam:

cytat z regulaminu Gemius:

...
5. Po 14 dniach od daty zarejestrowania witryny w badaniu, Gemius SA uzyskuje prawo do emisji stitiali na witrynie. Stitial może być wyświetlony użytkownikowi co najwyżej jeden raz dziennie na danej witrynie. Gemius SA zobowiązuje się do nieumieszczania na stitialach treści niezgodnych z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa, normami społecznymi i obyczajowymi.
6. Gemius SA ma prawo do przekazania praw do emisji stitiali innemu podmiotowi z zachowaniem warunków niniejszego regulaminu.
...


Nie jest to zadna samowolka tylko takie prawo ma firma Gemius a ja nie zamierzam rezygnowac z korzystania z jej uslug.

Takie okienko wyskakuje tylko raz przy otwarciu strony raz na kilka dni - jesli jest inaczej to znaczy ze uzytkownik nie ma włączonej obslugi ciasteczek cookies - zawsze to mozna wlaczyc w przegladarce.

Jesli chcecie bojkotowac strone - prosze bardzo, nikt tego nie zabroni. Pamietajcie jednak, ze ktos te strone musi tworzyc i poswiecac jej swoj czas, ja wiem ze najlepiej miec wszytko za darmo, bez reklam, szybko dzialajace itp. itd. ale nie jest to raczej mozliwe a ja takze nie chce charytatywnie tworzyc strony przez najblizsze 10 lat. Reklamy sa konieczne i beda na pewno sie pojawiac - czy to ze statystyk Gemius czy z innych zrodel.

Jesli sie komus to nie podoba - prosze bardzo, nikt nie trzyma sila na stronie.
I have bad news for you. Pop ups are a pain in the butt everywhere else too...doesn\'t matter where you live! I have a great cable provider and even at that they kept coming in all the time. The best thing you can do to protect yourself is to get a spyware program or some pop-up killer software that\'s available on the internet. A lot of it is free and worth trying. Try SPYBOT...works great for me....in fact, after putting that one in I have never seen more than one pop up every two hours or so.... if that.

:)
Cóż mojego poparcia nie znajdziesz, bo strona jest świetna a, choć do pop-up\'ów się nie przyzwyczaję nigdy w życiu (kiedyś mnie do zawału doprowadzą...:) to chyba nie jest znowu tak wysoka cena za korzystanie z informacji tu dostępnych...
Lukar - ty się nie martw - tak łatwo się nas - gosci nie pozbędziesz... Pozdrawiam!
Aha - i wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka dle tego dzieciaka co siedzi w każdym z nas!!
Tak trzymaj!!!
Też gdybym robił stronkę to wstawiłbym na niej bannery... i to nie po to by uprzykrzyc zycie uzytkownikom, ale by coś z tego mieć...
Ludzie... trzeba iść z postępem do przodu...
Przestawiajcie się na Internet szerokopasmowy, a nie na tych modemikach na 386...
Wszystkich nigdy się nie zadowoli...
A Lukar to przecież nie święta Teresa z Kalkuty - jak można zarobić to czemu nie...
Myślcie odrobinę bardziej w kategoriach rynku, ekonomii...
Inaczej zginiecie w tych czasach...
!!!
Towarzysz Lepper jakiś czy co???
Blokady urządzać ???
Samoobrona czeka na Ciebie kolego...!!!
???!!!
hehehe :D:D
no to sobie zablokuj pop-upy i po kłopocie.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE - sesja letnia 2004