Powazny problem z jakoscią

Temat przeniesiony do archwium.
Ktoś kiedyś napisał, że powstanie takiej ilości stron językowych ( francuski, niemiecki, hiszpański, włoski) w tak krótkim czasie odbije sie na ich jakości. Były to święte słowa, stron w ogle nie przybywa, nie lepiej to rowadzic dwa jezyki a porzadnie niz cztery dodatkowe w sposob taki jaki są teraz prowadzone ????
Żeby te strony mogly sie rozwijac, musza znalezc sie osoby zainteresowane ich rozwojem - a na to juz ciezko miec wplyw... Zwłaszcza, ze to dzialalnosc, poki co, charytatywna... Natomiast juz zupelnie niemozliwe bedzie znalezienie takich osob, jesli nie pojawia sie takie strony...
Początkowo byłam zachwycona. Teraz, niestety, czuję tylko zawód :(. Od powstawania stron upłynęły już jakieś 2 miesiące, a nowych materiałów ciągle nie ma. Pilnie śledzę hiszpański - niestety, gramatyka, studia czy podręczniki cały czas świecą pustkami :(. Jedyne działy, gdzie coś jest, to lekcje i egzaminy (standardowe informacje, a można by chociaż opublikować jakiś przykładowy test...). Wiem, łatwiej narzekać, trudniej zrobić - tyle, że dla mnie to stawia pod znakiem zapytania w ogóle sens istnienia tych stron. Przejrzałam niemiecki - tam poza info o egzaminach nie ma _nic_. O włoskim wolę już nie wspominać - tragedia. Po co rzucać się i od razu robić tysiąc stron...? Nie lepiej najpierw przygotować jakieś materiały?
Jesli nie oglosimy ze szukamy osob do wspolpracy, to te materialy sie same nie napisza. Co postulujecie? Zamknac tamte strony? To nawet nie bedzie szansy zeby cos sie na nich zaczelo dziac...
ja uwazam ze nie trzeba zamykac tamatych stron - owszem rozwijaja sie wolno, ale na to chyba trzeba troche czasu. chetnie pomoglabym przy hiszpanskim, tylko po prostu sie do tego nie nadaje - nie znam jezyka i dopiero chce sie zaczac uczyc. w takiej sytuacj jest chyba wiekszasc ludzi wiec nie ma co rozpaczac. mysle ze strony sie rozwina - trzeba tylko troche czasu :)

« 

CAE - sesja letnia 2004

 »

FCE - sesja letnia 2004