Szlifuj swój rosyjski!

Temat przeniesiony do archwium.
31-56 z 56
| następna
Ja też liczę na powstanie działu rosyjskiego... zwłaszcza na możliwość nauki słówek;)
ja tez bardzo bym chciala...wszystkie jzyki maja tylko nie rosyjski:(:(:( pewnie bylby maly problem z cyrylicą ale nie szkodzi, zwolennicy na pewno dali by sboie rade a ja sama ucze sie jezyka juz 9 rok i chetnie bym pomogla czasem cos napisala:)
Ja tez sie dolaczam - chcialabym troche sie podciagnac w rosyjskim, bo cos mi sie wydaje, ze moze to byc przydatne...
Jesli bedzie strona, to wielkie dzieki, Lukar!
Polecam do powtórek maturalnych z rosyjskiego "Russkij jazyk.Kompendium tematyczno-leksykalne" Cieplickiej i Torzewskiej. Bardzo dobrze opracowane wszystkie zagadnienia. Czytajcie, powtarzajcie i zdawajcie doskonale!!!
Potrzebuje pilnie sprawdzenia tekstu po rosyjsku, czy ktos moze mi pomoc?
Проект образцового соглашения to projekt wzorcowej umowy (szablon umowy inaczej) a jak bedzie brzmiało to zdanie w liczbie mnogiej (projekty wzorcowyh umów)
projekty obrazcowych sagłaszenij
Ja też jestem za stroną "Szlifuj swój rosyjski". :-) Jest co szlifować... :(
ale coś do mnie masz?przecież to jest dobrze zrobione tylko że łacinką a nie cyrylicą,jak jest błąd gramatyczny to proszę popraw, bo jestem ciekawa, co jest źle.
nie przejmuj się - to zdanie jest poprawne pod kątem gramatycznym.
narrow-minded mówił o sobie (?)
całkiem możliwe
Jak najbardziej za.
Sorry za zamieszanie :) Ja mówiłem o sobie :)
wporzo, nie ma za co.
Jak najbardziej jestem za założeniem podstron: szlifuj swój rosyjski i szlifuj swój japoński.
Narazie śmigam na www.japonka.pl
Itte kimasu! ;-)
Również jestem za stworzeniem strony ,,Szlifuj swój rosyjski".
ja tez
ja też :)
"szlifuj swój rosyjski" musi być!;] ja studiuje rusycystykę i chętnie komuś pomogę i potłumaczę teksty. pozdrawiam;]
ja też czekam....
JESTEM ZA!!!!!! Niech będzie dział ,,szlifuj swój rosyjski" :)
dołączam się do chętnych piszących od lat paru ;)
przecież odpaliliśmy rosyjski:

http://www.rosyjski.ang.pl
racja, nie zauważyłem. Bardzo się z tego cieszę :) Dzięki :D :D :D
niebawem zrobię sobie nakładkę z cyrylicą na klawiaturę i będę śmigać ćwiczenia, ale fajnie :D
Temat przeniesiony do archwium.
31-56 z 56
| następna

« 

FCE - sesja letnia 2004

 »

CAE - sesja letnia 2004