odpowiedzi na egz.-wymazać po egzaminach

Temat przeniesiony do archwium.
Pomysł tego forum jest super.Bardzo mi pomogły odpowiedzi,szczególnie do listeningu.Moje zostały również zamieszczone.
Czy nie wydaje się wam,że po zakończeniu egz (po 16.06 zaraz) to wszystko powinno byc wymazane?Niby nie jest zabronione wymienianie się wrażeniami,ale wiecie jak to jest...Może zajrzeć tu ktoś,kto też zdawał,zdaje którys z egz,ale odkrył,odkryje tą stronke po fakcie i sie wkurzy,że właśnie po fakcie.
Wiadomo o co chodzi.
Zachowajmy to co jest tu dla siebie... i przyjaciół(chociaż są różni).
Co wy na to?
Przecież nie ma nic nielegalnego w wymienianiu się wrażeniami... Najwyżej za rok pójdą po rozum do głowy i zrobią więcej zestawów - przecież to jasne, że ludzie są ciekawi, co i gdzie było. Jestem zdecydowanie przeciwko wymazywaniu, z prostego powodu - za pół roku następna sesja i pomyślmy o tych, którzy wtedy będą zdawać - może przydadzą im się informacje, jak to było?
Wymienianie się WRAŻENIAMI... A więc tak to się teraz nazywa.

Mam nadzieję, że faktycznie pójdą po rozum do głowy i zrobią więcej zestawów.
Szczerze mówiąc, nie wczytywałam się w to, bo temat za bardzo mnie nie interesował. Z tego, co zdążyłam zauważyć, zestawy powtarzały się i niektórzy na tym skorzystali. Skądinąd, jeśli robią takie same zestawy, to ryzyko jest niejako wkalkulowane... Natomiast jestem przeciw usuwaniu forum, bo oprócz opisów zestawów są przecież inne posty... a lepiej czyta się opinie spisane \"na gorąco\" niż wyciąga po pół roku jakieś relacje od zdających.
Też uważam, że powinno zostać to usunięte i w tym miejscu proszę Lukara aby po zakonczeniu sesji czyli chyba 25 czy 26 wymazał wszystkie wątki.

Pozdro
warsawfan

« 

Pomoc językowa

 »

FCE - sesja letnia 2004