żałosne

Temat przeniesiony do archwium.
Lukar, chce złozyc na Twoje ręce pretensje z powodu braku rozwoju pozostałych stron jezykowych.

Narobiłeś nam smaka , a tak w zasadzie strony są puste i nic sie na nich nie dzieje. Pewna osoba kiedyś powiedziała, że ta ilość odbije sie na jakości, miała racje w 100 %.

Niniejszym wnioskuję o zlikwidowanie pozostałych stron lub ewentualnie zostawienie stronek TYLKO z językami urzędowymi EU, czyli angielski + francuski.

Lepiej utrzymywać dwie stronki a porządnie niż pięć byle jak. Podobnie z nauką języka - lepiej sie uczyć jednego lub dwóch niż większej ilości na odczepnego.
Sluchaj gosciu - nie kazdy ma chec na nauke jezykow urzedowych Unii Pseudoeuropejskiej ;-) Ja mam chec na wybor jezykow jakich sie bede uczyc a nie bede sie uczyc narzucanych. Poza tym mi akurat francuski kompletnie nie jest potrzebny w przeciwienstwie np do ang, niem, ros czy hiszp. I co ty na to?????? Ta strona na poczatku tez nie byla zbytnio napakowana materialem - na wszystko potrzeba czasu a nie hop juz bys chcial zeby Lukar przez jeden dzien walnal caly serwis... Wstydz sie Gosciu i czekaj cierpliwie
Pozdrowka
>ewentualnie
>zostawienie stronek TYLKO z językami urzędowymi EU, czyli angielski +
>francuski.
jestem za ;-)

a tak na serio to Kasiula ma racje
>Niniejszym wnioskuję o zlikwidowanie pozostałych stron lub ewentualnie
>zostawienie stronek TYLKO z językami urzędowymi EU, czyli angielski +
>francuski.

Hej, trochę mniej myślenia o sobie... pomyśl o innych. Ja akurat uczę się hiszpańskiego, włoskiego i niemieckiego...

A co do stron... Hmm, mam mieszane uczucia. Tzn. z jednej strony świetnie rozumiem, jak trudno jest zrobić takie serwisy, ile to wymaga pracy, czasu itd. - a z drugiej, po prostu żal mi na nie patrzeć. Z takich prostych refleksji - dlaczego strony główne są jeszcze puste? Przecież można coś tam dać - linki do nielicznych już pełnych działów, jakiś dłuższy tekst zapraszający do współpracy... właściwie cokolwiek, byleby tylko to okropne uczucie
\"pustki\" zniknęło. A poza tym chciałam zapytać się, jak dobrze trzeba znać język, by pomóc przy redagowaniu strony. Interesuje mnie hiszpański - mogłabym opracować kilka/kilkanaście zagadnień gramatycznych, ale zastrzegam, że uczę się języka niezbyt długo i byłoby miłe, gdyby ktoś bardziej kompetentny ode mnie choćby je później przejrzał.
To w takim razie jak chcecie na ilość , to bedziecie mieć 4 puste stronki i nikt nie skorzysta, a tak przynajmniej była by jedna dodatkowa a pełna strona!

Ja też sie ucze angielskiego, francuskiego i właśnie niemieckiego, więc na niemcu też mi zależy. Jednak wole mieć materiały do 2 języków dobrze opracowane aniżeli do wiekszej liczby nijak opracowane . Jak tak dalej bedzie to w ostateczności nikt nie skorzysta.

A jakby Lukarowi zależało to by to o wiele lepiej mógł zoorganicować.

Ja już opracowałem plan \"silent days\" . W tych dniach ( 28 - 29 czerwiec) zapraszam do powstrzymania sie w odwiedzaniu tej i innych stron Lukara, pod protestem z tytułu \" niedorozwoju poszczególnych stron\".
Po złożeniu petycji rozpoczniemy strajk ! Wspólnymi siłami możemy wiele wywalczyć, a walczyć naprawde warto !

PS.Jeszcze sie zoorientuje czy postępowanie Lukara nie podpda pod jakiś niedozwolony paragraf
Rome was not built in a day.
sluchajcie, na to wszystko naprawde potrzeba duzo czasu, od technicznej strony ja to robie sam i nawet jesli mam materialy do wrzucenia (a mam) to ja musze miec czas zeby to zrobic, mam normalna prace i nie siedze przy kompie 20h na dobe tylko po to zeby zajmowac sie stronami... materialy są tworzone i w koncu znajda sie w serwisach. Kasiula dobrze napisala - serwis do angielskiego powstaje juz 3 lata, na poczatku bylo tak samo pusto jak teraz jest na pozostalych jezykach. Tez bym chcial rozwijac to w szybszym tempie ale na to nie mam warunkow (przynajmniej w tej chwili).

podsumowując: cierpliwości...
tutuł tego wątku wyjątkowo trafnie podsumowuje treść twojego wpisu... bez obrazy.
Proponuję zamknąć ten wątek.
Nie karmić trolla.
przedzej czy pozniej i tak pojawia sie gumisie!
PRZEPIS NA SOK Z GUMMI JAGÓD.
Mam nadzieję, że Gumisie nie mają dostępu do Internetu...

Składniki
6 garści czerwonych jagód
4 garście pomarańczowych jagód
3 garście purpurowych jagód
4 garście niebieskich jagód
3 garście zielonych jagód
1 garść żółtych jagód

Etap mieszania :
Najpierw mieszamy powoli w lewo, następnie powoli w prawo, by w końcu łagodnie uderzyć łyżką w kocioł (garnek) by bąbelki wydostały się na zewnątrz.

Jeżeli chcemy zaś poeksperymentować - proszę bardzo :
1. Wyrzućmy purpurowe jagody : stworzymy napój pompujący nas jak balon.
2. Zamiast 6 garści czerwonych jagód dajmy 4: bardzo niebezpieczne.

Sok z Gummi Jagód służy Gumisiom jako pomoc w zbieraniu rzeczy znajdujących się bardzo wysoko. Może również służyć jako linia obrony przed atakującymi wrogami.
Po wypiciu tego soku Gumisie posiadają dar skakania lub odbijania się jak piłeczka pinpongowa od różnych miejsc.

Inne działanie tego soku ma się w stosunku do ludzi.
Jego wypicie powoduje u ludzi nadludzką siłę dzięki której można podnieś wszystko. Niestety :( na ludzi sok ten działa bardzo krótko (około 30 sekund) i tylko raz dziennie.
nawet jesli mam materialy do
>wrzucenia (a mam) to ja musze miec czas zeby to zrobic

A można pomóc przy wrzucaniu materiałów? Również nie narzekam na nadmiar wolnego czasu, ale chętnie poświęcę kilka dni na rzecz rozwoju naprawdę dobrych stron do nauki naprawdę pięknych języków :).
>To w takim razie jak chcecie na ilość , to bedziecie mieć 4 puste
>stronki i nikt nie skorzysta, a tak przynajmniej była by jedna
>dodatkowa a pełna strona!
Która bardzo mi się przyda, zwłaszcza, że francuskiego w ogóle się nie uczę.

>Ja też sie ucze angielskiego, francuskiego i właśnie niemieckiego,
>więc na niemcu też mi zależy. Jednak wole mieć materiały do 2 języków
>dobrze opracowane aniżeli do wiekszej liczby nijak opracowane
Chyba nie zrozumiałeś delikatnej aluzji... Powiem wprost: nic a nic nie obchodzi mnie francuski. Lukar - wywal wszystko, zostaw tylko angielski i hiszpański. A jak nie - to podam Cię do sądu. ;)
Drogi Gościu, jeden skorzysta na hiszpańskim, drugi na francuskim. Ja nie neguję Twojej opinii, bo zgadzam się, że lepsza jedna czy dwie dobre strony niż 4, na których prawie nic nie ma. Nie podoba mi się tylko, dlaczego zostać miałby akurat francuski - \"bo Ty tak chcesz\"? To dość egoistyczne...

>A jakby Lukarowi zależało to by to o wiele lepiej mógł zoorganicować.
A może Lukar ma jeszcze kilka innych zajęć? Ja też prowadzę stronę i wiem, ile wymaga to pracy, poświęceń itd. Od ponad pół roku planuję spore zmiany, część jest już przygotowana, ale... ale są jeszcze studia, są egzaminy wstępne na drugi kierunek, jest nauka języków, rozwijanie własnych zainteresowań, zwykłe przyjemności... i całe mnóstwo innych spraw. Nikt nie jest tu społecznikiem, który dla dobra internautów będzie poświęcał się 24 godziny na dobę robieniu strony!

Ja już opracowałem plan \"silent days\" . W tych dniach ( 28 - 29
>czerwiec) zapraszam do powstrzymania sie w odwiedzaniu tej i innych
>stron Lukara, pod protestem z tytułu \" niedorozwoju poszczególnych
>stron\".
Proszę bardzo - powodzenia :).

>Po złożeniu petycji rozpoczniemy strajk ! Wspólnymi siłami możemy
>wiele wywalczyć, a walczyć naprawde warto !
A ja proponuję inną petycję - kto podpisze się pod tym, byś Ty, drogi Gościu zrobił stronę do nauki francuskiego? Potem rozpoczniemy strajk. Wspólnymi siłami możemy wiele wywalczyć. Lukar, mogę liczyć na Twój autograf pod wnioskiem? ;)

>PS.Jeszcze sie zoorientuje czy postępowanie Lukara nie podpda pod
>jakiś niedozwolony paragraf
LOL. Chciałam sformułować jakiś bardziej konstruktywny komentarz, ale odebrało mi mowę :).
Ty Gosciu... Nie denerwuj Kasiulkow bo zaraz sie moze okazac ze to TY podpadasz pod jakis paragraf. Przede wszystkim jakbys mial troche tzw. odwagi cywilnej to bys sie jakos nazwal - ale zes sie okreslil jako Gosc i troche mi glupio bo mama mnie uczyla ze do gosci trzeba uprzejmie (uczyla mnie tez ze nieproszonego goscia miejsce pod stolem - wiec sie nie wychylaj ;-) ) Teksty typu: \"PS.Jeszcze sie zoorientuje czy postępowanie Lukara nie podpda pod jakiś niedozwolony paragraf\" A niby to pod jaki, ja sie pytam? NIe podoba sie to nie wlaz a nie d... zawracasz... NIe dosc ze swietna strona za darmo - dobre materialy, autor co jakis czas robi updaty i poswieca swoj czas na nas (a nie musi!!!!!!!!!!!!!) to jeszcze straszysz paragrafami.... Ale wiadomo jak cos za darmo to niektorzy tego nie szanuja.... Ech zezloscilam sie tylko a juz mi tak fajny humor wyskoczyl.... Grrrrrr..... Chyba wroce do swojej ksiazki o historii Anglii bo cos widze ze stare pokolenia troche madrzejsze byly ;-)
PS. Proponuje wspolnie poszukac paragrafu na Goscia :-)
Pozdrowka
Wkoorzona Kasioola
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Studia językowe