czego brakuje na stronie?

Temat przeniesiony do archwium.
91-106 z 106
| następna
no wlasnie?
na prawo od tematu watku jest taki kwadrat z symbolem yyy czegos czym sie przypina kartke do tablicy ogloszen (taka pinezka czy jak to nazwac), jak to nacisniesz to ten temat jest w twoim profilu jako obserwowany (ten ktory cie interesuje)
hej. strona ogolnie jest niesamowita i wszyscy co tu sa to wiedza doskonale. krotko wiec o ulepszeniach. wg mnie fajnie, by bylo, gdyby istniala wersja anglojezyczna, co aktywowaloby wielu native'ow i wnioslo zapewne wiele w dyskusje o np poprawnosci jezyka/kulturze ich krajow itp. pozdr.
Aha. Dzieks.
a moze mozliwosc umieszczenia np zdjecia profilowego(w tym zdjeciu niekoniecznie musi byc zdjecie ;))?? lub avatar?? moze wymyslam ale fajnie by bylpzdr
Moim zdaniem forum jest całkiem dobrze zorganizowane, a podział na kategorie (nauka, fce, szkoły językowe itd.) bardzo pomaga w wyszukiwaniu interesujących wątków - nie ma tego często na innych forach o nauce języków i wszystko tam idzie hurtem, a jeśli jest jakiś podział to często i tak jakoś trudno mi się tam poruszać. Tutaj nie mam żadnych problemów.
sorry, jakoś nie dotarłem
Moje uwagi:
na forum/ pomoc językowa brakuje kilku spraw:

1) możliwości edycji postów
2) możliwości cytowania postów
3) możliwości wklejania emotów
4) -"- awatarów
5) możliwości wysyłania prywatnych wiadomości (skrzynki)

Mam pytanie do szefa (Lukara):
1) Czy jest taka możliwość by wprowadzić ww. zmiany?
2) Jeśli tak, to kiedy (w przybliżeniu)?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Z poważaniem
User /Gigantus
>1) możliwości edycji postów

Byla juz kiedys dyskusja - wiekoszc osob pisze jako niezalogowany wiec nie ma mozliwosci edycji. Poza tym moim zdaniem wystarczy dodać nową odpowiedz i dopisac tam to czego zabrakło.

>2) możliwości cytowania postów

Jest. Klikając "odpowiedz" nizej na stronie, pod formularzem jest cytowany wpis - mozna wkleic te czesci na ktore sie odpowiada.

>3) możliwości wklejania emotów

nie mam w planach, forum ma byc czytelne bez migających obrazków itp

>4) -"- awatarów

nie mam w planach, nie widze potrzeby takiej opcji

>5) możliwości wysyłania prywatnych wiadomości (skrzynki)

jak wyzej, wiekszosc pisze jako niezlogowany wiec nie ma mozliwosci wysylania prywatnych wiadomosci
Dziękuję za info. :)
Widzę Lukar że zależy Ci na tym, by pisało na forum jak najwięcej osób (m. in. dzięki możliwość postowania bez konieczności logowania). Z jednej strony to słuszna strategia, z drugiej imho nieco zubaża forum. Zmiany, o których pisałem, nadają poszczególnym użytkownikom forów ważny aspekt wyróżnialności, wybijania się z anonimowości, dodają "charakteru.", a nade wszystko poszerzają możliwości postowania.
Niemniej dzięki za to co stworzyłeś dotychczas i tworzysz dalej.
Pozdrawiam.:)
Gig
" nie mam w planach, forum ma byc czytelne bez migających obrazków itp" i w tym bardzo popieram Lukara. Wprawdzie mnie juz pare razy scigano za nieuzywanie tych "robaczkow od uczuc" ( czesto brano powaznie to co nie mialo byc powazne), raz dostalo mi sie bardzo mocno, ale jednak jestem za pozostawieniem tego tak ja jest.
Gigantus, widze, ze jedno z Twoich zyczen swiatecznych leglo w gruzach. Ale za to inne na pewno sie spelnia.
> Gigantus, widze, ze jedno z Twoich zyczen
swiatecznych leglo w gruzach. Ale za to inne na pewno sie spelnia."

No cóż, nie jest aż tak źle. To forum jest naprawdę super. Oczywiście zawsze można coś udoskonalić. (jestem na różnych forach to mam możliwość porównywania).
A na spełnienie największego życzenia (świątecznego) będę musiał trochę poczekać:))
Pozdrawiam i życzę Ci "To ja" (i innym userom) Szczęśliwego Nowego Roku:)
Strona oczywiście jest super i z żadną inna stronką nie związałam się jeszcze na tak długo i nie odwiedzam tak regularnie jak tej, ale jedna rzecz mnie denerwuje. Jak wchodzę na stronę, zazwyczj nie chce mi się logowac, wchodzę więc na forum (mój ulubiony zakątek na stronie) jako osoba nie zalogowana, czytam sobie co tam nowego i czasem chce się gdzieś dopisac. Chcę to zrobic jako osoba zalogowana, więc się loguję, tylko że po logowaniu zostaję wyrwana z forum, z wątku ktory mnie wciagnął i wracam na stronę główną, po czym znów muszę klikac na forum i szukac gdzie to ja chciałam sie dopisac. Byłoby super żeby po zalogowaniu mozna było zostac tam skąd się chciało zalogowac. Nie wiem na ile jest to mozliwe ale tak mi sie marzy. I zdarzało mi się też ostatnio że po zalogowaniu się odpowiedziałam na jakiś wątek i potem chciałam odpowiedziec na inny, tylko ze przestawałam byc zalogowana. Nie wiem o co chodzi.
I jeszcze jedna sprawa dotyczy właściwie strony francuskiej. Kiedy odpowiadam komuś na forum po francusku i chcę skorzystac z francuskich liter pod ramką to muszę je kopiowac co jest na dłuższą metę niewygodne. Byłoby super gdyby wystarczyło tylko kliknąc na daną literkę a ona sama by wskakiwała tam gdzie jest umieszczony w tekście kursor.
I przy okazji jeszcze jedno wpadło mi do głowy. Byłoby fajnie gdyby było, tak jak na niektórych stronach internetowych, że jak napiszę coś na forum, to jak ktoś mi odpowie to żeby te odpowiedzi przychodziły mi na skrzynkę internetową bo zdarza się nie rzadko, zwłaszcza jak akurat prowadzi się aktywniejszy tryb życia w wirtualnym świecie, że zapomina się że gdzieś tam jeszcze coś się napisało.
Uf, konic pisaniny,
pozdrawiam serdecznie
Acha, za to ogromnie mi się podoba, ze jak wchodze na forum to widzę od razu całe wypowiedzi innych osób a nie tylko kilka pierwszych słów jak na niemal wszystkich innych stronach jakie znam i że nie trzeba dodatkowo klikac żeby przeczytac a potem wracac do głównego wątku. Doprowadza mnie to do szału a tutaj ten stres zostaje mi oszczędzony i za to wielkie buziaczki:)
to znaczy, jak już klikam na konkretny temat jaki mnie interesuje, bo wiadomo ze strona główna jest w skrócie, mam nadzieję że zostałam zrozumiana...
ja bym chciala zeby byly jakies cwiczenia z trybow warunkowych to jesli chodzi o angielski
a fajnie by bylo gdyby byly jakies cwiczzenia na stronie do hiszpanskiego
wogle byloby super jakby strony z innych jezykow byly rozbudowane tak jak ta z angielskiego
Temat przeniesiony do archwium.
91-106 z 106
| następna