Co sie dzieje ze Słówkiem Dnia?

Temat przeniesiony do archwium.
Mam mały problem
Codziennie dostawałem \"Słówko Dnia\", a teraz nie. To znaczy dostaje, ale jakby pustą wiadomość - nic tam nie ma. Co sie dzieje? Z moim komputerem wszystko jest w porządku na 100%. HELP!!!
Ja już dawno nie dostaje i myśle, że poprostu skończyła się ilość słów w bazie. To dziwne . Lukar wyjaśnij to.
ja dzis dostalam i wszystko bylo ok
ja też dziś dostałam słówko dnia
Niestety nadal dostaje \"puste maile\" Nic się nie zmieniło. Co sie dzieje? Lukar mógłbyś to wyjaśnić?
Michał ja założyłam sobie nowe bezpłatne konto emeilowe na www.o2.pl i ten nowy adres podalam na formularzu do slowka dnia, poprostu dodalam do bazy adresow i teraz jest ok. sprobuj moze to cos da.
Michał podaj mi swój adres internetowy to prześle ci te słowka, które dostałam do tej pory. Mogę tak robić za każdym razem.
vergeance wielkie dzieki za propozycje, ale postaram sobie poradzić samemu. Ja mam pocztę w yahoo - może dlatego coś nie gra, ale wcześniej wszystko działało bez problemu. Myśle że sobie jednak poradzę. Jeszcze raz dzięki za propozycje. Pozdro
yahoo cos zmienilo w odbieraniu poczty w formacie HTML i od pewnego czasu nie wyswietla tresci! (w innych serwisach dziala bez problemu).

wiem o problemie i mam nadzieje ze go rozwiaze w przeciagu paru dni (czas:/ ) - na razie pozostaje albo konto na innym serwerze albo zmiana na tryb tekstowy WOTD

slowka z poprzednich dni mozna sobie wysylac za pomoca formularza na stronie https://www.ang.pl/slowko_dnia.php

pozdr.
Dziś w końcu dostałem noramlne słówko dnia - pierwsze od klikunastu dni :). Mam nadzieje że już bedzie ok.
PS lukar dzieki za odpowiedź
mam ten sam problem i to nie pierwszy raz, ale zawsze mozna poprosic o wyslanie slwka z danego dnia, po czasie dochodzi...
Temat przeniesiony do archwium.