goraca prosba do moderatorow owej strony

Temat przeniesiony do archwium.
witam
wasza strona jest super, jest duzo materialu i celnych wskazowek ,
wpadliscie na super pomysl i potworzyliscie bazy danych osob ktore chca ze soba rozmawiac po anglielsku , jednak jest maly problem
bo jest pologowanych pare tysiecy osob a prawie jest niemozliwoscia spotkac kogosc dostepnego , wiec mam super sugestie

nalezaloby tak zmodyfikowac strone by najpierw wyslwietlala sie lista osob dostepnych w chwili obecnej na skype a pozniej lista osob nie dostepnych< ktore sie zapisaly do waszej bazy danych rozmow przez skype>
i tak np:
elementary
najpierw wyswietlaja sie osoby dostepne a potem n ie dostepne

pre intermediate
najpierw wyswietlaja sie osoby dostepne a potem n ie dostepne

....
....
....
....

i tak wszyskie poziomy
czy jest to mozliwe???
bylo by to super rozwiazanie , napewno w duzym stopniu uslatiwlibyscie kontakt osob chetnych do rozmow po ang przez skype

ja dzisiaj spedzilem 2h przegladajac strony z zalogowanymi ludzki i znalazlem jedna osobe dostepna ktora maila 10 min czasu na rozmowe, pozniej bylem juz zniechecony przgladaniem storn w poszukiwaniu dostepnych osob ,
gdy by lista osob byla ulozona jak opisalem zalejlo by mi to 1 min a nie 2h , a zamist przegladac 2h storny w poszukiwaniu osob dostepnyhc moglbym rozmawiac w tym czasie z kims cieszac sie nauka jezyka
nobody said life would be easy.
Mysle, ze sugestie trzeba napisac do Pana Lukasza w redakcji, bo on nie zawsze czyta wszystkie posty.
a czy mozesz podac kontakt do pana Lukasza
dzieki z gory
Lukasz Karpinski
[email]

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia