odnajdywanie swoich wątków

Temat przeniesiony do archwium.
prośba/pyt. natury technicznej - dlaczego nie ma możliwości dojścia (i sprawdzenia odpowiedzi) dla własnych wątków. Inne fora mają powiadamianie na mail, można też po prostu po zalogowaniu się widzieć listę swoich tematów. Pozdrawaim
jestes zalogowany wiec kliknij na Swoje podkreslone imie - wyswietla Ci sie wszystkie Twoje watki. Kliknij wtedy na wybrany podkerslony watek.
:)
kurcze...nie \"watki\" a \"wypowiedzi\"... :o) - jeszcze sie nie obudzilam.... ;)
taak? a gdzie mam znaleźć swoje podkreślone imię po zalogowaniu? NIe wiem czy jestem ciemny, ale nawet szukając swojego loginu w wyszukiwarce, znalazł mi moje wypowiedzi jako gościa.
hmmm... nie wiem jak tam u Ciebie ale u mnie moj nicek (w tym watku na przyklad) jest czerwony i pogrubiony, ze wszystkimi moimi postami - jesli sie zaloguje oczywiscie. Goscie sa brazawi i ich postow nie mozna czytac. Jak widze czerwony nicek to moge na niego kliknac. Wyswietlaja sie wtedy detale i wszystkie wypowiedzi danej osoby.

Przy tym poscie moj nicek jest po lewej stronie - czerwony, jesli sie zalogowales jako Ty, z data i czasem postu + \"odpowiedz\" (niebieskie, podkreslone). Jak sie zalogujesz jako Ty to bedziesz mogl sobie klikac do woli i \"podgladac\" poprzednie wypowiedzi wszystkich zalogowanych (gosci - niestety nie).
:o)

mama nadzieje, ze potrafilam to jakos \"po ludzku\" wyjasnic a nie jeszcze bardziej zamieszac...
:o)
wszystko co piszesz to prawda i nie mam z tym problemu. Ale wynika z tego że aby sprawdzić czy ktoś odpisał mi na wątek / wątki muszę najpierw znaleźć tenże wątek na forum. Od razu po zalogowaniu nie mam takiej możliwości tylko musze grzebać w forum :/
postaram sie cos z tym zrobic w najblizszym czasie :)
to super :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Redakcja

 »

Egzaminy