osoby znajace jezyk niemiecki, francuski, hiszpanski lub wloski

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 73
Widze ze jest pare osob znajacych francuski.
Powiedzcie mi prosze w jakim czasie i trybie jest napisany ten czasownik

construisirent
construisirent to 3os. pl. czasu \"passé simple\", więc siłą rzeczy \"indicatif\" czyli tryb oznajmujący. Oznacza \"zbudowali\" (od construire).
pozdrawiam:D
A może dodalibyśmy też rosyjski? To ciekawy język i myślę, że przyszłościowy. A może są osoby, które zainteresowane sa prywatnie konwersacjami w języku rosyjskim? (anka [email]
Jesli znajda sie osoby chetne do tworzenia materialu... czemu nie? zapraszam :)
hello :)
znam francuski ma poziomie DELF, w tym roku zdawałam A3 oraz A4. dodatkowo siostra studiuje francuski, więc z chęcią pisałabym się na wszelkie tego typu rzeczy...
pozdrawiam, bisous :)
a email?
hej, skonczylam kolegium: jez. angielski ale tez studdiuje na UW italianistyke. Moge pomoc: [email]
studiuję iberystykę więc może też mógłbym się na coś przydać.
[gg]
a mój mail to: [email]
Widze ze zglasza sie dosc sporo osob, ktore chca wspoltworzyc te strone. Wiem ze post ten dotyczy innego tematu, jednak korzystajac z okazji ze tylu filologow odwiedzalo to miejsce mam do was pewna prosbe. Prosze o pomoc w wybraniu mi ksiazek do nauki jezykow:
Hiszpanski: gramatyka po polsku i hiszpansku, slownik hiszp/pol najlepiej multimedialny z nagraniami lektora, slownik monojezyczny hiszpanski, cwiczenia gramatyczne dla poczatkujacych
Niemiecki: ksiazki takiego typu jak wyzej
Włoski: ksiazki takiego typu jak wyzej

Prosze o zostawienie wiadomosci tutaj lub wyslanie mi na [gg]
dziekuje za pomoc
Hej, od trzech lat mieszkam w Madrycie, znam hiszpanski bardzo dobrze, chetnie pomoge. Kiedy zaczynalam uczyc sie tego jezyka sama mialam problem ze znalezieniem jakichkolwiek pomocy naukowych...mam nadzieje że sie przydam.
hmmm...a jednak namierzyłam...ok, już do Ciebie pisałam. Znam francuski, zdałam już część DALFA, chętnie Ci pomogę.
na ta stronke weszlam przypadkowo :)) ucze sie jezyka hiszpanskiego trzeci rok a francuskiego zaczynam drugi rok ale mam sporo materialow wiec moze na cos sie przydam :)) pozdrawiam [email]
ja niestety nie znam żadnego z potrzebnych Ci języków, ale za to mogę służyć za recenzenta:) Ponieważ twoja strona jest jedyną z jakiej korzystam przy nauce angielskiego to mam nadzieję, że kolejne będą równie udane. Z niecierpliwością czekam (głównie na niemiecki). Powodzenia!
fajnie ze tyle osob zglosilo sie tu do tworzenia nowych stron na temat innych jezykow. mnie szczegolnie interesuje ta o jezyku wloskim i dlatego chcialam sie zapytac kiedy bedzie ta stronka gotowa..czy w ogole sa juz jakies postepy, projekty..itd. serdecznie pozdrawiam :-)
Qui vivra verra !!!
chętnie pomogę w niemieckim choć nie znam jeszcze perfekcyjnie. poz
[email]
hej,jestem lektorem i tłumaczem języka hiszpańskiego.Chetnie pomoge w tworzeniu [email]
Posiadam certyfikat jez.francuskiego DELF 1er degree, a teraz przygotowuje sie do CAE z angielskiego. Pozdrawiam wszystkich!
musze napisac list do kolegi z niemiec bardzo szczegółowy kto mi pomoże plisssss!!!!!! [email] nr [gg]
potrzebuje pomocy musze napisac list do kolegi z niemiec po niemiecku pomocy!!!!! [email] nr gg : 1944966
Czesc. Ucze sie francuskiego juz od 4 lat i wybieram sie studiowac lingwistyke :) Chetnie sie do was przylacze :) [email]
mowie biegle w suahili i chetnie stworzez wasza pomoca strone dla milosnikow tego popularnego i lubianego przez Polakow jezyka
Hi! Studjuje romanistyke w Niemczech,biegle mowie po niemiecku i dosc dobrze po wlosku,chetnie pomoge.Pozdrowienia
[email]
Witam uprzejmie,
skromnosc a raczej obiektywizm zakazuje mi napisac, ze znam jezyk francuski, ale lubie go bardzo i staram sie rozwijac w tym kierunku. jesli zatem w jakis sybtelny sposob moglabym Ci pomoc - nie ma sprawy. Chetnie podrzuce jakis pomysl, lecz kiepski ze mnie informatyk (szczerze piszac, zaden...) dlatego sieciowa realizacje pozostawiam poza mna.
No, to ten... Nie?
Z dygnieciem:
Pulpet
czesc:) jestem uczennicą klasy dwujęzycznej z językiem niemieckim. wlasciwie do certyfikatu z niemieckiego dopiero sie przygotowuje, ale mam dosc duzo materiałów, ciekawych tekstów, jakis idiomów i prac. jakby sie mialo przydac to chetnie udostepnie :) pozdrawiam
[email]
W jakim mieście!? Łodzi? Wawie?
a piszezsz wypracowania??????/
Hej!Ucze sie suahili na UAM w Poznaniu dopiero od 4 miesiecy.Gdzie nauczyles sie tego jezyka? Czy jest on przydatny?Czy go wykorzystujesz w Polsce? Chetnie z toba popisze maile bo jestem bardzo zainteresowana:)moj adres: [email]
Podaje moj mail: [email] - napisz, bo ja w maju zdaje magisterke w polsce (Bydgoszcz) ale zaraz potem mam zamiar przyjechac do Wloch na stale (milosc!) i nie wiem dalej co robic, co tu moglabym studiowac, jaka prace podjac....Aiuto! Aiuto!!!!!!!!!!!!! Salutissimi, Magda
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 73