osoby znajace jezyk niemiecki, francuski, hiszpanski lub wloski

Temat przeniesiony do archwium.
61-73 z 73
| następna
hej, tak właściwie to ja szukam takiej strony jak ta tutaj o języku niemickim, ponieważ czeka mnie w tym roku matura usta. Szukałam już wcześniej w sieci czegoś podobnej do \"Szlifuj swój angielski\" ale z niemieckim w tytule, jednak nic nie przykuło mojej uwagi na dłużej.
Wątpie żebym mogła się na coś przydać ale jeśli chcesz zawsze postaram się pomóc. [email]
Mam maly problem.Znam juz co nieco jezyk francuski poniewaz pracuje w Belgii i zastanawiam sie jak sie podszkolic.Za pol roku wracam do naszego kraju i zastanawiam sie nad podjeciem studiowania j.francuskiego.Czy warto? Prosze doradzcie mi.
znam niemiecki ale nie mam za bardzo pojecia o tworzeniu stron internetowych choc istota pojetna raczej jestem
czy byloby to cos dla mnie? czy raczej odpada?
podaj prosze kontakt do siebie...
Czesc,
zapisalam sie do was wczoraj, jestem lektorem jezyka wloskiego, w czym moglabym pomoc? prof
własnie napisałam w jakiejś innnej części forum że mogę pomóc z francuskim:) [email] jeśli rzecz jasna nie szukasz tylko romanistów....;)pozdrawiam,ania
Hej, jestem Nativem jez. niemieckiego w prywatnej szkole jez. niemieckiego.
TÅ‚umaczenie gramatyki raczej odpada, bo nie studiowalem germanistyki.
Ale za to mowie lepiej po niemiecku niz po polsku.
pozdrawiam, moj mial: [email]
Witam serdecznie! Mam do Ciebie prośbę, czy może znasz jakąś stronkę z językiem niemieckim a raczej chodzi mi o polską stronkę z dobrymi wypracowaniami na temat: internteku, pracodawca- pracobiorca, środki transportu, płace, kupowanie dzień i noc, wykorzystanie samoch0du, turystyka. Byłabym Ci bardzo wdzięczna. Jak możesz to napisz mi na mój e-mail: [email]
hej,mieszkam w Barcelonie znam jezyk hiszpanski,moge pomoc jesli cos trzeba.
moj email [email]
W sesji zimowej będę zdawać CAE. Na uczelni ucze się Business Englisch ( poziom tzw. zaawansowany, w przyblizeniu BEC3/LCCI 3/4) oraz biznesowego niemieckiego ( poziom: okolice ZDfB). Moj francuski, zaledwie poczatkujacy. Chetnie pomoge!
szkoda ze nie jezyk angielski:( bo o tworzeniu strone marze od zawsze:)
czesc mam prosbe mozesz mi napisac lis do kolegi po niemiecku ztłumaczeniem prosze w piatek mam mature i jestem goła nie znam niemieckiego i nie moge sobie poradzic z tym listem jezeli tak to z góry dziekuje tika..
Temat przeniesiony do archwium.
61-73 z 73
| następna