Slang i mowa potoczna

Temat przeniesiony do archwium.
31-47 z 47
| następna
Cos ucichlo na ten temat...
koles z liverpoolu powiedzial ze u nich koles, ktory lubi puby, piwsko, panienki i football zwie sie GEEZA ;]
przydal by sie ten .pdf, samemu robic to troche za meczace, skoro jest juz prawie gotowy
aha, jeszcze jedno, przydala by sie wymowa, bo niektore sie wymawia calkiem inaczej niz sie powinno tak na zdrowy rozsadek
przydalaby sie takze wersja polsko - angielska, np. jak przetlumaczyc 'zbetoniło'
nom przydałoby się tłumaczenie ale i tak bardzo dobry serwis :) idiomy i slang dużo mi dadzą bo są podane na tacy do nauki a języka mówionego musze się właśnie nauczyć bo z gramatyką nie mam problemów :)


Pozdrawiam!
SAM POMYSL JEST SUPEROS!
a nie moznaby temporary PDF'a stworzyc?
to co z tą bazą w formacie PDF/DOC
a może ktoś posiada podobną bazę?
taak pdf pilnie proszony! bylabym wdzieczna, zbior jest bomba, przydaje sie w amerykanskim rapie:)
Bravo Panie Zbyszku! Świetna sprawa. Ciekawe czy można ustwaić wyszukiwarkę "znajdź wyrażenie" w ten sposób, by można było znaleźć polskie wyrażenie, czyli w drugą stronę. Byłoby to równie przydatne.rnPozdrawiam.
W odniesieniu do tłumaczenia wyrażenia AC/DC - w żadnym wypadku określenie "ciota" nie jest równoznaczne z biseksualistą. A wyrażenie AC/DC oznacza właśnie biseksualistę - osobę, dla której atrakcyjne seksualnie są obie płcie. "Ciota" natomiast to bardzo pogardliwe określenie homoseksualisty!
Wątek się urwał a PDFa jak nie było tak nie ma.
Jak ci bardzo zależy, to podaj adres to Ci podeślę trochę książek
To poproszę na [email] :D
Dzięki za ksiażkę, ale ktoś ma może pdfa/doca z tym slangiem z ang.pl
prośba o PDF wciąż aktualna !!!! Czy pojawi sie w najbliższym czasie ??
a wie moze ktos co znaczy "sweet rush" ?
Witam !

Właśnie oglądam Simpsonów i usłyszałem skrót "B.O. problem" - co to znaczy ?

będzie to z amerykańskiego BigOProblem? oni tak mówią czasami ;]
body odour problem
Temat przeniesiony do archwium.
31-47 z 47
| następna

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa