A co z rosyjskim?

Temat przeniesiony do archwium.
Stronka jest super - korzystam z jej odpowiednikow dla 3 jezykow :) Teraz chce sie zaczac uczyc rosyjskiego, chcialabym miec mozliwosc korzystania z porad na forum, poczytania o tym jezyku.. Czy wstawienie kolejnej podstrony to az taki problem? Rosyjski mysle ze jest niemniej popularny od np. wloskiego, z reszta nie tylko mi brakuje tej stronki. Pozdrawiam. Tym razem niezalogowany gosc :)
A ja ponownie dopowiadam, że mógłbym namówić kilka osób do stworzenia takiej witryny.
a ja się dołącze do prośby- ucze się ruska 1,5 roku, bede pisał maturę, i baaaaardzo przydałabymi (i pewnie nie tylko) się taka strona
I ja pozwole sobie dolaczyc sie do prosby :) Taka strona jest wyjatkowo porzadana! Szperam na temat w necie od dluzszego czasu i rezultaty sa bardzo marne. Podstawy do nauki mozna znalezc, ale nic WIECEJ!!!
Swietnie by bylo gdybyscie skorzystali z pomocy oferowanej przez pana mg. To niezla okazja moc skontaktowac sie z ludzmi po wachu ;)
Pozdrawiam i czekam na russkij jazyk :) czy tez izyk :)
Ja się dołączam i popieram inicjatywę... taka strona jest potrzebna! Co prawda, raczej nie mogłabym pomóc, bo rosyjskiego sie dopiero uczę (1,5 roku i chcę zdawac maturę). Ale takie forum raczej nie swieciloby pustkami :)
w porządku, niech tylko dowiem się jak rozwiązać sprawę cyrylicy :)
Dołączam do zainteresowanych. Będę wierną odwiedzającą!
Tak własciwie, to chyba grażdanki... zreszta nie wiem, ja sie na tym nie znam :)
Ja też czekam na j. rosyjski. Dobrych kilka lat temu zdawałam maturę z tego języka. Teraz tyle się mówi o współpracy ze wschodem... może lepsza praca trafi sie. Zresztą, pomimo tego, że teraz uczę się angielskiego zawsze miałam sentyment do j. rosyjskiego. Zatem czekam na j. rosyjski!!!
Spróbujemy coś napisać:
ячсмить - ja-cz-s-m-i-t-mjagkij znak
пролд - p-r-o-ł-d
Ciekawe - dwa znaki nie 'przeszły'
Spróbuję jeszcze raz:
иииддд
I co wy na to? "i" tym razem pokazało się trzy razy bez kłopotów, a "d" tylko dwa. Jak to wyjaśnić?
mg: napisalem na priv do Ciebie
Ja bardzo prosze o taka stronke. Moj chlopak jest grekiem ale mowi biegle po rosyjsku z dwojga zlego:) wybieram ROSYJSKI. Nie bede udawac greka
sprawa cyrylicy:
to proste KOI8 lub Times New Roman Cyr
albo po prostu fometycznie
Mam nadzieje, ze wkrotce powstanie podstrona do nauki j. rosyjskiego:)
hm swojego czasu zglosilem sie jako ochotnik do tworzenia dzialu z rosyjskim, mam juz nawet sporo materialow, ale prace stanely w miejscu :( to jest za duzo roboty dla jednej osoby, jakbym znalazl kogos do pomocy, byloby lzej.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Praca za granicą