Wymiana - nagrania Upstream Advanced

Temat przeniesiony do archwium.
Posiadam nagrania do podrecznika Upstream Advanced (class CDs). Intersuje mnie wymiana z osoba bedaca w posiadaniu nagran do cwiczen - oczywiscie najlepiej w postaci CD/mp3, ale kasety tez moga byc (choc nie da sie ich przeslac droga elektroniczna i tu jest pies pogrzebany). W gre wchodzi przeslanie tego mailem/FTP lub w jakis inny sposob (poczta/odbior osobisty).
NIE interesuje mnie wymiana na zadne inne materialy. Wszelkie prosby o przeslanie/odsprzedanie nagran beda ignorowane.
Witam, mam kasety Upstream Advanced. Zalezaloby mi strasznie na plytach, ale widze ze na wspolprace nie mam co liczyc...? :(

Pozdrawiam serdecznie :) Piotrek
To nie o to chodzi, ze jestem wredna :) Tylko o to, ze po prostu nie mam czasu, m. in. na to, by ten watek byl ciagle bezsensownie podbijany przez osoby, ktore mysla, ze wyslanie mailem 400 mb to najlatwiejsza rzecz na swiecie. To wiaze sie ze sporymi komplikacjami, ujawieniem mojego maila, na ktory dostaje juz wystarczajaco spamu, danych mojego FTP (w tym IP) i jeszcze nauka obslugi tego ustrojstwa (bo jak sie przekonuje malo kto w ogole slyszal o FTP) albo kosztami - poczta, plyta + czas na zgranie i poczte. Popatrz na inne watki nie tracace popularnosci przez cale miesiace - kazdy chce, a nie liczy sie z tym, ze to moze byc niemozliwe lub bardzo czasochlonne.
Rozumiem, tez by mi sie nie chcialo i w ogóle. A plytki juz bede mial zalatwione. Niedlugo też bede mial CD z cwiczen....

A co do FTP to wiem co to ;)

Papa
ja mogę odsprzedać płyty do książki zainteresowani: [email]
Czy jak już będziesz miał te płyty do ćwiczeniówki, to mógłbyś się nimi jakoś podzielić, please? Ja mam płyty do podręcznika, teacher's book, odpowiedzi do ćwiczeniówki..
Moze wrzucil bys na rapidshare, megaupload lub coś podobnego, tak by wszyscy co chca mogli ściągnac
wszystkie nagrania do sciagniecia na www.englishtips.org
Temat przeniesiony do archwium.