Praca w UK - potrzebny ktoś z autkiem ;)

Temat przeniesiony do archwium.
Potrzebujemy kogoś z autkiem, jako że specyfika lokalizacji miejsca pracy jest dość specyficzna.


Mamy pracę i będzie też dla kierowcy. Chodzi o to, że w miejscu pracy trudno o jakieś lokum do wynajęcia i potrzeba by gdzieś nieopodal, a niestety autobuskiem na 7 tam nie dojedzie. Dojazd nie będzie trwał więcej niż pół godziny (mieszkając w dużym, ładnym mieście), zaś najkrócej to może być nawet i parę minut, także kwestia umówienia się, jak by pasowało kierowcy. Zrzutka na wachę, to wiadomo. Planowany wyjazd za ok. 3 tygodnie. Praca dosyć lekka i z perspektywą na dłuższy okres czasu.

Szukamy kogoś luźnego w obyciu, towarzyskiego i pogodnego duchem. Ja w UK już byłem, więc wiem co i jak, kolega zaś będzie pierwszy raz. Angielski znamy dobrze, zaś od kompana wymagamy jedynie komunikatywnego, także bez spinek ;) Służymy pomocą w zorganizowaniu się przed i po przyjeździe, no i przede wszystkim zajebistym towarzystwem.

Prosimy o kontakt osoby zdolne do wyjazdu w przeciągu miesiąca. Nas jest dwóch, także też nie zapełnimy całego auta. Zostanie miejsce albo na bagaż jeśli małe autko, a jeśli większe to i kompan kierowcy by się załapał. Ba! Nawet można zrobić myk i ktoś z nas, albo nawet we dwóch śmigniemy tam autokarbusem, byle skumać się na miejscu i razem do tej pracy dojeżdżać.

2 Michały (nie pedały ;)
Hej, a możesz napisać coś więcej ?
Gdzie i co to za praca itp. ?
Co to za specyfika lokalizacji miejsca pracy, co to za dosyć lekka praca ?
W jakim wieku jesteście i z jakeigo rejonu Polski ?
Mogę napisać coś więcej, gdzie praca, co i jak, ale preferuję kontakt priv i....

już do Ciebie piszę ;)
Również proszę o informację najlepiej drogą mail-ową. @ wysyłałem na priv.

« 

Pomoc językowa

 »

Szkoły językowe