Angielski przez skype - wspólne konwersacje 4free

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć,

Mam na imię Marcin, mam 28 lat, mój poziom ang. to B2+, szukam osób chętnych do wspólnych rozmów przez skype. Myślę, że jestem na poziomie, który umożliwia wymianę poglądów i konwersację, choć z uwagi na brak kontaktu z angielskim w codziennym życiu mam swoje zacięcia ;-)
Na pierwszy rzut oka sprawa wydaje się względnie prosta, ot osób chcących poprawić swój speaking powinny być tysiące. Jednak w praktyce trudno znaleźć odpowiednią osobę do rozmów... Korzystałem ze stron, gdzie rejestrują się osoby chcące porozmawiać przez skype'a, jednak wiąże się to z licznymi problemami. I tak, większość osób będących na listach nie podnosi słuchawki, część z nich pewnie jest nieaktualna. Gdy wreszcie uda się nawiązać połączenie okazuje się, że osoba, nie jest na poziomie upper intermediate - jak deklarowała - ale beginner... Do tego dochodzą częste problemy z technikaliami, jakością połączenia, głośnością rozmowy itp. W związku z tym, po tygodniu szukania znalazłem 1 osobę, z którą mogę porozmawiać (oczywiście z Polski;), jednak oboje pracujemy, więc nie zawsze uda się znaleźć wspólny czas.

Stąd też gorąca prośba, jeżeli również chcesz popracować nad płynnością wypowiedzi, obyć się z wymową, popróbować swoich sił w konstruowaniu zdań i swobodnie porozmawiać - ZAPRASZAM.
Mój email: [email]
Skype: marcinie7

Obiecuję miłą atmosferę :-)