Poszukiwane osoby do konwersacji za darmo przez Discord lub Skype B2+

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć,
Poszukiwane osoby do konwersacji w języku angielskim mające ambicje osiągnięcia biegłości w konwersacjach na dowolny temat (tak naprawdę chodzi o rozmowę na bardzo różnorodne tematy z dowolnymi osobami, aby nie stracić kontaktu z językiem).

Moja wizja tych spotkań jest następująca:
- przed przygotowaniem zapoznajemy się z jakimś materiałem na przykład artykułem na minimum kilka stron, tak aby pozyskać nowy zasób słownictwa i mieć o czym rozmawiać: im bardziej różnorodne tematy tym lepiej, aby było ciekawie możesz coś zaproponować, jeśli nie ja coś zaproponuje w Internecie jest tego mnóstwo
- jak temat komuś nie pasuje to zmieniamy go na dowolny inny
- zamiast artykułu może być wideo np. coś z Tedtalks cokolwiek co stanowi jakąś wartość, tematyka może być zupełnie różnorodna (zakładam, że na przygotowanie do rozmowy poświęcimy nie więcej jak 30-60 min)
- zależy mi, aby rozmowy prowadzone były wieczorami albo późnymi popołudniami, ostatecznie weekendy, albo mogę też spróbować np. wstać o 6 rano, może to być dla mnie niezłe wyzwanie
- robimy to non profit tylko dla zabawy i wzajemnej nauki
- nie używamy języka polskiego (nawet maile niech pisane będą po angielsku)
- to nie ma znaczenia, że popełnimy błędy nie mając biegłego mentora, który będzie czuwał nad całością: chodzi o wzajemne stymulowania się poprzez praktyczne stosowanie coraz bardziej zaawansowanych struktur i słownictwa, a to zadziała tylko wtedy jak będzie jakiś konkretny cel, czyli musi być dyskusja :)
- mile widziana współpraca długoterminowa na minimum kilka spotkań

W przypadku zainteresowania proszę wysłać maila na adres:
[email]
Będzie sprawdzany raz dziennie (nawet rok lub dwa od czasu założenia tematu na tym forum).

W mailu napisz propozycję artykułu do przeczytania lub wideo do odtworzenia. Sam mogę znaleźć dowolny artykuł lub wideo lub zaproponować.

Jeżeli chodzi o używane narzędzia to preferuje komunikatory Discord w ostateczności Skype od ukochanego Microsoftu. Raczej bez kamerki, bo pokazywanie twarzy nie jest super istotne i tylko zużywa pasmo. Mój poziom w mowie to okolice B2, ale zależy mi na tym, aby się rozwijać, a bez interakcji z innymi ludźmi mi się nie chce i szukam dodatkowej stymulacji, myślę że takie konwersacje doskonale się sprawdzą.

Pozdrawiam i serdecznie zapraszam,
Marcin Górski
W ogłoszeniu wkradł się błąd prawidłowy adres email to:
[email]

W miarę możliwości wielka prośba moderatorów o edycję, bo ja nie mogę tego zrobić.

Z podziękowaniami,
M