Sprzedam Introductory Guide to The TOEIC Test

Temat przeniesiony do archwium.
Mam do sprzedania podręcznik Introductory Guide to The TOEIC Test - mnie książka ta pomogła zdać egzamin na 930 punktów.Najnowsza pozycja wydawnictwa Thomson. Przewodnik Introductory Guide to the TOEIC Test "krok po kroku" przygotowuje do egzaminu TOEIC. Podzielony na siedem części tak jak sam egzamin, zawiera wprowadzenie do każdej części, cenne wskazówki, słownictwo i ćwiczenia takie jak na egzaminach. W skład kompletu wchodzi podręcznik zawierajacy dwa pełne zestawy egzaminacyjne, mnóstwo ćwiczeń z każdego modułu, 4 płyty CD oraz osobny klucz do ćwiczeń. Ponadto oferyję również Toeic Test Mastery CD - ROM program - 1000 dodatkowych ćwiczeń (również podzielone na poszczególne części) oraz 2 kolejne testy egzaminacyjne. Wszystkie odpowiedzi w pełni wyjaśnione. Gorąco polecam! Książka i płyty w stanie bardzo dobrym;)
Witam. A jaka byłaby cena takiego zestawu? Proszę o kontakt na adres [email]
Witam, Jestem zainteresowana proponowanymi książkami przugotowującymi do TOEIC. Proszę o podanie ceny za komplet.
Dziakuję
Aktualny jest tylko podręcznik Introductory Guide to The TOEIC Test + oczywiście zestaw płyt CD i klucz odpowiedzi. Komplet 90 zł.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie