konkurs

Temat przeniesiony do archwium.
hej
czy ktoś brał może udział w konkursie organizowanym (chyba) przez Regent College z Elbląga. Odbył się w piątek, ale podobno był rozesłany tylko do 3 województw (m.in pomorskiego). Jak ktoś go pisał to chciałbym się dowiedzieć co o nim myślicie, co sadzicie o poziomie itp.
pozdrawiam
anybody??
hej, rzeczywiście organizowało to Regent College tylko w 3 woj. Nie było to bardzo łatwe ale nie jakos koszmarnie trudne. Myślę ze poziom post fce/cae. Napiszcie co sądzicie o tej olimpiadzie i jak wam poszło :)
Ja jutro biorę udział w drugiej edycji tego konkursu! To jest straszne...teraz dopiero zaczynam widzieć moje braki! Poznaję to, jak mało wiem na temat języka angielskiego. Lepsza jestem w mówieniu...rozmowach po angielsku, ale tego typu sprawy są zaaranżowane na drugi etap tej edycji konkursu...na który nie mam szans! :) Powinnam chyba mieć więcej wiary w siebie ale...jestem REALISTKĄ..:D Pozdrawiam wszystkich, którzy uczą się z tej stronki. Jest genialna. Szacuneczek dla autorów :)
Witam!
Ciesze sie, ze moge Wam powiedziec cos konkretnego na temat tej "olimpiady". Bralam w niej udzial w zeszlym roku i poszlo mi na tyle dobrze, ze bylam w pierwszej trojce zwyciezcow. Jaki jest tam poziom? Nie jest najwyzszy (bardzo obiega od tej "prawdziwej olimpiady"), ale tez test w Regent College nie jest zbyt latwy.
A teraz ciekawostka. Nigdy jeszcze nie spotkalam sie z tak dobra organizacja olimpiady, mimo ze bylo male opoznienie. Zasady pisania tej olimpiady sa niespotykane! nie mozna niczego zaznaczac na arkuszach testowych (zadnych krzyzykow, "ptaszkow", podkreslen itp). W przeciwnym razie grozi wam dyskwalifikacja. :)
Ogolnie - calkiem ciekawe doswiadczenie, szkoda tylko, ze w tym roku zrezygnowano z laptopa, bo nie wiem, czy kogos tak naprawde satysfakcjonuje studiowanie w Elblagu...
Good luck :)
cze mam pytanie wiecie jak wyglada etap okregowy regent colledgE? trudniejsza od tej krzyzanowskiego? duzo gramatyki , czytania , slownictwa, na co glowny naciks sie kladzie? jak mniej wiecej wyglada arkusz? wiecie czy jest jakis przykladowy test w necie?

jak ktos zna odpowiedzi na te temat to bede wdzieczny jak sie tu wypowie
hehehe i kto by pomyślał że po roku czasu wróce na swój własny post:)
tez nedawno brałem udział w tegorocznej edycjiii konkursu, olimpiady czy jak to tam zwac. na etapie szkolnym zadania nie były zbyt trudne, no moze oprócz zadanka z dosyć egzotycznymi słówkami. jeśli chodzi o poziom to jedno zadanie było SKOPIOWANE z 'advanced english grammar by michael vince' - no cóż

niedługo ma się odbyć etap okręgowy -nie wiecie jak jest z poziomem trudnosci, albo z jakich ksiązek kopiują zadania?? ;)

pozdrawiam
widze ze nikomu sie nie chce opisac mimo uplywu dni :/ szkoda
siema. rozumiem ze mowa o konkursie którego 2 etap 31 marca? no tez jestem ciekawa co będzie. etap szkolny jakiś taki bardzo prosty seemed to me ale nie sądze by powtórzyło się to Elblągu. współczuje ludziom z Warszawy którzy maja trochę kilometrów... ktokolwiek wie czy bedzie słuchanie?? a taka wskazówka- napisali że test ma by podobny do wstępnych na ten ich College. serio, z tym laptopem a właściwie without it to wielka szkoda....
Temat przeniesiony do archwium.

« 

CAE - sesja wiosenna 2005

 »

FCE - sesja wiosenna 2005