Olimpiada języka angielskiego

Temat przeniesiony do archwium.

Potrzebuję trochę informacji na temat drugiego etapu olimpiady.
Na pierwszym poszło mi całkiem nieźle 48 pkt. Mam nadzieję, że to wystarczy.
Jeżeli chodzi o część pisemną to wiem o niej co nieco, ale o części ustnej nie wiem prawie nic.
Czy każdy zawodnik bez względu na to jak napisał część psemną przechodzi do ustnej?
Z czego składa się część? Ile punktów trzeba zdobyć by przejść do finału?
Jeśli wiecie coś na ten temat to odpiszcie. Będę również wdzięczny za wszelkie wskazówki dotyczące drugiego etapu.

Witam Tomcio! Dziękuję bardzo za miły wpis dotyczący filologii angielskiej. Jeśli chodzi o drugi etap olimpiady języka angielskiego to dochodzi to wszystko znajdziesz w wytycznych olimpiady pod adresem http://elex.amu.edu.pl/ifa/oja/index.html! Jeśli na drugi etap jedziesz do Poznania to pewnie się spotkamy... Pozdrawiam


Wytyczne ściągnąłem, ale wciąż mam trochę wątpliwośći.
Czy każdy bierze udział w części ustnej? Na podstawie tego co wyczytałem
część ustna składa się z rozmowy na 1 temat z 50 podanych w informatorze i pytań z lektur. Tak?
I jeszcze jedno. Czy szkoły otrzymują informację na temat liczby punktów, którą zdobyli jej uczniowie?
A tak w ogóle to ile miałeś punktów na 1. etapie? Ja 48, ale mogło być lepiej. Po prosto parę razy nie trafiłem w tą odpowiedź, która jest w kluczu (choć moja była poprawna) i tak za dany podpunkt 0pkt.
W Poznaniu się nie spotkamy na drugim etapie. Ja będę się męczył w Krakowie.

Do Piotrka:
prześlij mi wiadomość na adres
[email]
(nawet pustą)
To baaardzo ważne.
Mam dla Ciebie propozycję.
Jeżeli mielibyście jakieś arkusze na olimpiadę z anglika , albo znacie stronę internetową gdzie mogę znależć kryteria potrzebnę na olimpiadę to napiszczie : [email]

« 

Studia językowe

 »

Inne strony do nauki języków