Testy

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktos ma moze wszystkie zeskanowane testy z Olimpiad? Bylbym bardzo wdzieczny za przeslanie: [email]
Ja mam olimpiady ale trzeba mi do nich odpowiedzi:( Moglby mi ktos przeslac? BARDZO wdziczna bede.... [email]
a moglabys przeslac mi te olimpiady na maila? moj mail to [email] ...
Droga Jawanoo, chociaż nie wystartuje już niestety w żadnej olimpiadzie (w tym roku kończyłam liceum i zdawałam maturę ;-), to z chęcią przejrzałabym sobie testy z ostatnich lat...Czy wobec tego mogłabyś mi je przesłać na adres: [email] Byłabym bardzo wdzięczna...:-)
Jesli to nadal aktualne, prosze o wysłanie testów na adreas: [email]
dzieki z góry
ja tez prosze,bo sa mi b.potrzebne [email]
czy ja rowniez moge prosic? :) [email]
ja tez bym prosila - [email]
czy ja tez mogłabym prosic o te olimpiady niestety odpowiedzi mam tylko do tej z tamtego roku
mój e-mail: [email]
zięki z góry pozdrawiam
jak wyżej bardzo prosze o te testy. Moj mail: [email]
Z góry dzieki :)
RATUNKU! JESTEM W LICEUM. Nauczycielka dała mi test z 2004/2005 (oczywiscie z ang). I ja go zgubiłem. Potrzebuję mieć kopię. Gdyby ktoś z Was miał takowy... adres: [email] BAAARDZO DZIĘKUJE! PROSZE WYSLIJCIE SKANA!
JAWANAA KOCHANA!
Prosze wejdź na tę stronkę i odpowiedz na me prośby: prześlij mi błagam te olimpiadki! pozdrawiam i żywię nadzieję,że trafisz tu jeszcze =)
no tak-a maila oczywiście nie podałam ;) [email] dziękuję bardzo!
dziewczyno ona podała swój adres mailowy wiec napisz do niej zwyczajnie
Nie macie co do niej pisać. Ja do niej napisałem i odpisała, że już nie ma tych testów.
Trochę naciągana historia....jeśli jednak rzeczywiście zgubiłeś te testy to świadczy to tylko o twoim niedbalstwie i głupocie _-_
ja tez prosze:):
[email]
[email]

Rowniez bardzo prosze.
Mam propozycje wymiany:
Poszukuje testow (etapów szkolnych) z lat:
2001,
2004,
2005

i odpowiedzi do wyżej wymienionych arkuszy oraz do testów z lat 1997, 2000.

W zamian moge oferować zestawy z lat 1998, 1999, 2002, 2003. Tyle mam na komputerze, bo innych testów nie mam jak zeskanować.
Zainteresowanych prosze o kontakt:
celticwildrose(a)hotmail.com
etap szkolny z 2005 roku to tylko mi pan Krzyżanowski mógłby pokazać ;)))

oczywiście tam wyżej jest pomyłka... chodziło mi o test z ubiegłego roku, 2004/2005
Jol Jol:)..Ja też bardzo bardzo bardzo proszę o te testy. Wszędzie szukam tych testów z olimpiad z ubiegłych z lat, ale nie mogę znależć. Skąd Wy bierzecie te testy:> Mój adres to [email] Będę bardzo wdzieczna!!
ojej... ja tez poproszee!! :) [email]
jęśli ktoś może wysłać mi te testy to z góry dzięki bardzo [email]
JAWANOOO bardzo Cie proszę o pomoc Poszukuje wszedzie olimpiad kazdego typu mogą być równiez bez odpowiedzi wiec jesli możesz przeslij mi jakies na adres [email] Dziekuję Ci bardzo z góry :)))))))
hej jeśli ktos móglby mi przesłac jakieś testy z olimpiady to bylabym bardzo wdzięczna..tak sie składa że musze podszlifować język zeby dostac sie na dzienne studia..prze to poprawiam mature..bede bardzo wdzieczn aza jakies materiały;) [email]
ja tez bede bardzo wdzięczny za testy
mój email [email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Inne strony do nauki języków