czy ktos ma olimpiade do przeslania??

Temat przeniesiony do archwium.
hej czy ktos ma do przeslania olimpIADY DLA GIMNAZJALISTOW??
BARDZO BYM PROSILA:)plus odpowiedzi. licze na Was:) moj mail [email]

prosze!!:)
jak ktos chce sie wymienic olimpiadami to jestem chetny. jestem zainteresowany kazda ponizej 1998 roku, czyli 97, 96 itd...
siea,
a wiecie kiedy ma byc ta olimpiada dla gimnazjalistów?? nie wiem czemu ale nikt nie udziela mi żadnych informacji na ten temat:( a to bardzo ważne jest przecież...byłabym very very wdzięczna gdyby ktoś tu coś napisał o tym terminie. z góry thx, pzdr:*
jak chcesz sie wymienic napisz na [email] pzdr.
Jesli chcesz sie wymienic napisz na [email] Mam 95. Pzdr.
Uddzielam ci informacji. Zresztą juz wczesniej to zrobiłem. ZAJZYJ na stronę swego kuratorium i poczytaj. TAM MUSI BYC NAPISANE CO I JAk.
tak dla potwierdzenia moich wczesniejszych słow: https://www.ang.pl/olimpiada_dla_gimnazjalistow_22934.html
wiem wiem i chwala ci za to. zajrzalam na stronke tego kuratorium ale nie ma tam żadnej informacji o olimpiadzie w gimnazjum... tylko o liceum jest napisane...;/
dziwne. a może źle patrzyłaś? powinna być zakładka konkursy dla gimnazjów. Wogole to z jakiego wojewodztwa jesteś? Bo w warm-maz z którego jestem takie info jest normalnie zamieszczone. pzdr.
radkowy ty posiadasz jakieś testy? pliss wyślij mi przynajmniej z jednego roku na mejl [email]
jak ktoś ma to niech podeśle na [email] :)
tylko pliss bardzo mi zależy żeby ktoś mi jeszcze dzisiaj podesłął te testy, radkowy dasz radę? obiecałem znajomej że jej na jutro przyniosę, ale chyba gdzieś zgubiłem, a w necie nigdzie nie mogę znaleźć i myślałem że może coś wydrukuję.

[email] liczę na was pzdr
no niewiem... jestem z lubelskiego. Jeszcze raz zajrzę na tą stronke może na serio nie zauważyłam...pzdr
mam pytanie... czy was juz informowali nauczyciele o tym ze olimpiada jest w poniedzialek? bo w necie pisza ze 7 listopada jest etap szkolny, nam nic nie mowi nauczyciel a w 2 poprzednich latach olimpiada byla organizowana w szkole i nauczyciel o niej na pare dni przed informowal a teraz nic... jak teraz nie bedzie organizowana to sie chyba zaj**ie na smierc :/ jak jest u was ?
Jeżeli mówimy o olimpiadzie licealnej, to jest 7 listopada (poniedziałek) o godz. 9
tak licealna, i wiem ze 7 listopada tylko ze szkola ma chyba w tym roku ja w dupie bo nikt nie byl poinformowany o niej w tym roku nic sie nie mowi ... w kazdym razie szkoda bo duzo testow zrobilem z mysla o konkretnym wyniku:/ life sux
mogles sam sie dopytać nauczycieli albo nawet samemu znalezc info na temat oji w necie i podsunac pod nos nauczycielowi jak ja zrobilem(bo inaczej to by olimpiady nie bylo). Poza tym dzisiaj sie dowiedziałem od nauczycielki ze nie przyszły jeszcze testy(chociaż oja juz w pon). Nie wiecie jak sie ta sytuacja przedstawia w innych szkolach?
u mnie też będzie w poniedziałek. Fakt, w tym roku coś mało się nią interesują...
hej! ja tez poszukuję olimpiad...w tym problem ze nie mam pojecia skad takei wziasc. dlatego prosze jesli ktoklwiek cos ma, przeslijcie na [email]
chodzi o olimpiade dla gimnazjum :)
z góry dzieki!
ps:niestety nie mam czym sie wymienic bo jeszcze nic ie mam...;/ ale moze ktos przesle tak bezinteresownie??:) prosze...;d
wszyscy zawalają w tym roku... i sie nie dowiedzialam kiedy ta olimpiada w gmn. :/ pewnie jak zwykle powiedzą mi w przed dzien, przyzwyczajam sie do tego powoli:) btw trzymajcie za mnie jutro kciuki bo mam konkurs własnie z naszego kochanego języka jakim jest angielski:):D pzdr!!:*
Temat przeniesiony do archwium.