OJA- zawody II stopnia

Temat przeniesiony do archwium.
91-112 z 112
| następna
Mam 2 pkt więcej od Lucidity ale czy to wystarczy żeby przebic 20 miejsc? Kto wie, rok temu 2 pkt grało ogromną róznicę... A przechodzi 66 jak rok temu, orientuje się ktoś??? Ja jutro spróbuje zadzwonić do Sosnowca..
Lucidity nie orientujesz się ile osób przepuscili? Rok temu róznica 20 miejsc była rzędu 5 pkt... Może wiecej niż 66.... Ma ktoś jeszcze wyniki??? Ja czekam jak na szpilkach ale chyba zabraknie kilku punktów;/
Rafał, niestety nie wiem ile dokładnie przeszło. Pewnie tak jak napisali w regulaminie, czyli nie więcej niż 55, ale to tylko moje gdybanie.
55? Chyba że od zeszłego roku się zmienił regulamin bo było 66... A nie przyszedł Ci caly wydruk z wynikami województwa?
Aha, sorry rok temu też było 55, mój błąd. No to konczymy przygode z OJA i piszemy w maju maturke:D
W przypadku kwalifikacji do zawodów II stopnia uczniowie muszą uzyskać co najmniej 55 % punktów testu I etapu. W zależności od poziomu uczestników, próg procentowy może ulec podwyższeniu. Po otrzymaniu wyników, Komitet Główny ustala listę zawodników dopuszczonych do zawodów II stopnia. Następnie Komitety Okręgowe zawiadamiają uczniów za pośrednictwem szkoły o miejscu i czasie zawodów okręgowych. Wszystkie testy Olimpiady będą opierały się na programie nauczania języka angielskiego w szkole średniej.

55% a w szkolnych było 50% w tym roku. Ten regulamin to tak ot zeby był chyba jest:D Jak ludzie napisali gorzej to muszą przepuscic nawet tych spod progu;)
No i są wyniki. 168,5 pkt co daje 71 miejsce. Próg finałowy wynosił 172,5pkt. Gratuluje tym którym się udało:)
Rafał - gdzie dzwoniłeś, żeby się dowiedzieć? Do swojego okręgowego?
Do Komitetu Głównego w Poznaniu;) Nr jest na stronce olimpiady:)
Cytat: RafalGorny
Do Komitetu Głównego w Poznaniu;) Nr jest na stronce olimpiady:)

Rafał, i tak gratuluję świetnego wyniku - zabrakło Ci tylko 4 pkt do Finału! :)
Ja nie dzwonię, poczekam na wyniki na stronie OJA
Tylko albo aż hehe. Ale co ma powiedzieć Wojtek Winterson któremu chyba jak patrze wyżej zabraknie pół punktu;)? Dużo zależało od szczęścia, tak samo jak w moim przypadku pechowym z OH:) Ale myslę, że napiszemy maturke i tak dobrze:) Choć oczywiście sam fakt bycia finalistą jest napewno super uczuciem:)
A teraz z innej beczki bo jest o jeden z niewielu aktywnych wątków tego forum:P Właśnie zdałem CAE na A. Jak myslicie, jest sens podchodzić do CPE w czerwcu? Zdawał ktoś już ten egzamin albo któryś z serii egzaminów BEC?
Dzięki :) 178,5 punktu, 35 miejsce i podróż do Poznania ;)
Napisalam maila do sekretariatu pomorskiego okregu i dostalam taka informacje - z pisemnego 82, a z ustnego 15. Chyba sie zasady zmienily, bo zawsze ustny byl na 10 pkt... Jest ktos lepiej poinformowany z okregu pomorskiego, kto moglby mi wyjasnic o co chodzi ? I czy z takim wynikiem mam szanse na final ? Troche brakuje mi szczerze mowiac cierpliwosci, zeby czekac do 1 marca :)
Być może jest to już wynik po przeliczeniu oceny na właściwe punkty. To by oznaczało, że otrzymałaś ocenę 1,5/10 z części ustnej. To dziwne :/

No i czemu nie ma jeszcze wyników na stronie www? Nie rozumiem...
edytowany przez catcherintherye: 08 lut 2012
Nie strasz mnie... No, ale ten speaking poszedl mi na pewno lepiej niz na 1,5 na 10 ! W koncu zdalam CPE na B :P
Dzwoniłem i potwierdzam. Próg wynosi 172,5 pkt, dostało się dokładnie 55 osób.
Cytat: Tempestuous
Napisalam maila do sekretariatu pomorskiego okregu i dostalam taka informacje - z pisemnego 82, a z ustnego 15. Chyba sie zasady zmienily, bo zawsze ustny byl na 10 pkt... Jest ktos lepiej poinformowany z okregu pomorskiego, kto moglby mi wyjasnic o co chodzi ? I czy z takim wynikiem mam szanse na final ? Troche brakuje mi szczerze mowiac cierpliwosci, zeby czekac do 1 marca :)

To faktycznie by oznaczało, że dostałaś 1,5 pkt. z ustnego, ponieważ przelicznik był x10. Sam byłem w Gdańsku i nic mnie nie zadziwi, jeśli chodzi o tamtejsze ocenianie.
! A ja myślałem, że w Lublinie surowo oceniają...
Tzn. odniosłem wrażenie, że moja komisja zbytnio nie zawracała sobie głowy i wystawiała bardzo podobne oceny (6-7), co daje nikłe szanse na przejście do finału.
Nie, okazalo sie, ze 15/20 = 7,5/10 i taki wlasnie mam wynik i juz wiem, ze sie nie zakwalifikowalam, bo zadzwonilam do Poznania :( Przy takim wyniku z pisemnego musialabym miec 9 z ustnego, co by bylo raczej niemozliwe. Gratuluje wszystkim, finalistom i zycze powodzenia maturzystom w maju :)
a jednak finał. na ostatnim, ale zawsze. gratuluję wszystkim :) i tym, którym się udało i tym, którym nie.
i jak przed???
Temat przeniesiony do archwium.
91-112 z 112
| następna