do ludzi ze Śląska!

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś z okręgu sląskiego dostał już wyniki?? Bo nie wiem, czy mam dalej czekać.. Teoretycznie mam więcej pkt, niż osoby, ktore pisza ze sie dostały (zakladajac ze moja praca zostala dobrze sprawdzona), ale czyzby nasza komisja tak sie ociagala z wysylaniem zawiadomien..? Napiszcie, wole juz wiedziec niz dalej czekac..
to samo u nas (częstochowa), podobno juz wiadomo kto przejdzie, ale nic nie wysłali, a ja jestem na progu (42 pkt.) i dalej nic nie wiem. Do 20. mają wysłać te listy, tak??
Też jestem ze Śląska i tak samo jak Ty nic na razie nie dostalem. A dziś już 19 hehehehe
to lipa, ale oni mają wysłać do 20. czy my mamy otrzymać do tego dnia ten list??
PS congrats to all those who passed......
musisz dzwnić po numer podany w innym poście, to jest nie fair, w szkole nic nie mówili, żadne listy, nic nie dzwonili, gdybym nie zadzwonił to bym sie nigdy nie dowiedział. grrrrr.

PS czy tylko ja mam problemy ze znalezieniem tych książek??
supa_dolemite- co to znaczy "na progu"?Przeciez prog byl 36 o ile sie nie myle , więc 42 to duzo ZA progiem...
kto z was dzwonil? podajecie imie i nazwisko i wam mowia,czy moze wystarczy powiedziec z ktorej jest sie szkoly i sami powiedza kto z tej szkoly przeszedl?
Lepiej imię i nazwisko. Jeszcze jedna osoba z mojej szkoły teoretycznie mogłaby przejść, ale moja nauczycielka nie znała nazwiska (bo jej nie uczy) i się nie dowiedziała.
Temat przeniesiony do archwium.