Finał olimpiady?

Temat przeniesiony do archwium.
Zakładajšc przelicznik częœci ustnej x11 to udało mi się zdobyć 203,5 puntka - chyba powinno wystarczyć na finał... Mam pytanie odnoœnie strony organizacyjnej ostatniego etapu.

Czy, podobnie jak w etapie okręgowym, do częœci ustnej przedostajš się tylko osoby z najlepszymi wynikami w częœci pisemnej czy może wszyscy?
Na finale w ustnym biorą udział wszyscy, niezależnie od wyniku części pisemnej.
mam pyt, skad wiesz jakie masz wyniki z poszczegolnych czesci?:)
Tak w ogóle, to do osób z okręgu w Ostrołęce - nie wiecie, czy da się u nsa telefonicznie dowiedzieć o liczbę punktów?
tak z czystej ciekawosci:) czy ktos wie, jakie sa nagrody?
czy wszyscy laureaci cos dostaja(poza oczywiscie wstepem na niektore kierunki studiow)?
Są jakieś wycieczki, ale tylko dla paru najlepszych laureatów (dwóch? Trzech? Nie wiem dokładnie). Można też dostać książki -- głównie chyba słowniki -- i te już dostają wszyscy laureaci.


Pozdrowienia
Scobin
heheh, slowniki to wlasnie to, czego mi trzeba :D
thx anyway:)
A tak w ogóle skąd wiesz ile masz za okręgowy???
Brałem udział w etapie okręgowym we Wrocławiu i, jak co roku, wyniki częœci pisemnej zostały wywieszone po kilku godzinach od testu [tu udało mi się zdobyć 99 punktów], a wyniki częœci ustnej zaraz po przeegzaminowaniu przez komisję ostatniej osoby [9,5 punkta/10].

Byłem pewny, że wszędzie wyniki ogłaszane sš tak samo...
w warszawie nie znamy nawet wynikow pisemnego, o ustnym nie mowiac :]
w krakowie to samo, nie podali wyników ani z pisemnego zni z ustnego... to tez powinni ujednolicić...
Temat przeniesiony do archwium.