Etap ustny

Temat przeniesiony do archwium.
Hej, w poniedziałek mam etap ustny i pierwszy raz do niego podchodzę, więc mam kilka pytań ;p
Kompletnie nie wiem nic z historii, kultury, polityki itp. Czy jeśli sobie przerobie te pytania na stronie to będę miał wystarczającą wiedzę jak na ten etap?
Czy wszystkie pytania będą dotyczyły tych rzeczy które wyżej wymieniłem czy może rozmowa będzie też o takich bardziej codziennych tematach ze tak powiem?
I ile trwa rozmowa jednej osoby?
Jak punktowany jest ten egzamin, ile zwykle trzeba by przejść dalej I ile się czeka na wyniki?
Też w tym roku pierwszy raz byłam na ustnym. Nie było tak strasznie. Myślałam, że będzie gorzej. Najpierw zadali mi kilka pytań ze strony. Też bałam się historii i kultury, ale w sumie o nic trudnego mnie nie pytali, tylko co najbardziej chciałabym zobaczyć w Stanach Zjednoczonych, wiem, że kogoś pytali o jego ulubionego polityka z Wielkiej Brytanii. Później pytali o książki. Musiałam wymienić, które przeczytałam z literatury amerykańskiej i o jednej z nich powiedzieć coś więcej. Czas trwania rozmowy zależy głównie od tego ile powiesz. Mi zleciało jak 5 minut, ale myślę, że z 15-20 tam siedziałam. Powodzenia w poniedziałek!

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia