OLIMPIADA.........

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 35
poprzednia |
NIE MARTWCIE SIE.............W PONIEDZIAŁEK OLIMPIADA.:)
właśnie:)))
hehehehe wlasnie :((((((((((((((((((((((
dokladnie.... czy w ogole ktos sie orientuje co tam bedzie szczegolowo??? ja zostalam zapisana a dokladnie nie wiem na co....
podobno sporo frejzali :P.... malo gramatyki .... głowie słownictwo jakis konkretne popularne zwroty.... ;) tez staje do walki o 9 ... chociaz po dzisiajszym readingu... haha nie jest najlepiej debrze ze przynajmniej byl letter of aplication bo inaczej hehe ... ;) buziaki 4 all
ja tez stawiam czoła olimpiadzie w poniedziałek, ciekaw jestem jak tam było dzisiaj po czesciach pisemnych, ja to na szczescie mam juz za soba te wszytskie strey nauke itd. no ale mi sie udało:) wam tez nie na pewno uda nie macie sie czego obawiać! pozdroofka
to no cool !!! ja uwielbiam pan Krzyzanowskiego!!!! na mojej liscie jest zaraz po autorze readingu o kelnerach.... phrasale- SUPER... cos czuje ze ja pojde na ta olimpida tylko liste obecnosci podpisac:)
hahaha..... ;) nie zalamujmy sie w koncu wszystko jest dla ludzi to nie FCE ... moze kilka drobnych konsultacji i bedzie ok .... e tam zaraz liste podkreslac myslmy pozytywnie :P
no w sumie zawsz moge liczysc na to ze bedzie tescik abcde i cos sobie strzele- podobnie z reszta jak na FCE :P
No, miejmy nadzieje ze nie bedzie az tak źle! 3mam za was kciuki:)) pozdro
:P wiec ty tez piszesz olimpiade? ... a kiedy zadwales FCe?
dokladnie!!! tylko nadzieja pozostala!!!!!! bo juz do stracenia nic nie ma.... pozdrowionka i tez trzymam kciuki za wszystkich (no i siebie tez)
tak, ja tez pisze, FCE zdawałem w sczerwcu tego roku:) a wy, którzy piszecie olimpiade, na jakim jesteście poziomie?pozdro
no kurcze po tym czorajszym FCE to dochodze do wniosku, ze chyba nie jestem na zadnych poziomie... :)
u mnie w szkole jest duzo osob kotre znaja angielski naprawde biegle i nie maja nawet fce bo na to zlewaja.....jeden nawet w tamtym roku przedostał sie do etpau wojewódzkiego.....
jaka olimpiada??
Ja też jutro piszę olimpiadę:).
qrcze..ja tez pisze olimpiade a nawet nie wiem co tam moze byc....
nic nie zagladlam...
mam dola po dzisiejszym listeningu i speakingu....
wrrrrrrrrr........
I jak Wam poszła olimpiada? Bo u mnie była parodia (czyt. współpraca z sąsiadami;)), ale i tak pewnie nikt nie przejdzie. Ja kocham pisać tę olimpiadę. Już wolę FCE:>.
Raczej się skompromituję... chciałam napisać \"mieszkańcy\" no i zamiast \"inhabitants\" pomieszałam angielski z włoskim i napisałam \"abitants\" :)
W ogóle części A i B mi nie podpasowały :) to co napisałam nie pamiętam, część C to toptalna katastrofa. Moje odpowiedzi: unclear, - , available, - , - , - , grow, - => nie wiem czy dobre, dalej nie spisałam, a w ostatniej części => C, C, D, C, A i D - nie wiem czy dobre.
Ogółem - totalna katastrofa.
Pozdrawiam
W ogóle kombinowałam jak się dało, żeby tylko uznali, np zamiast vaccine (szczepionka) napisałam injection :)
A jak trzeba było zastąpić \"odbywać służbę wojskową\" jednym słowem?? Be... ??
no ja tez tak dałem ale wogole trudne bylo.......a nauczyciele mowili ze łatwa w tym roku
podobno latwa miala byc...
jaki dol..
qrcze...moglam wyjsc od razu...
raczej ciezkie..prawie zadnych slow nie wstawilam w tym z literkami...;_)
pozdrawiam;-)
Sprawdzalam dzis ta olimpiade to wam podam odpowiedzi:-)

te kotre pamietam oczywiscie :mysliwiec to byly fighter aircraft, odbywac sluzeb on duty, tam nei bylo inhabitants tylko population,to z tym drewnem to timber, z przebranie disguise, gdzies bylo invisible, oraz miracles.
W samych slowkach to trzeba bylo wstawic unclear, available, apart, clush, drop.

Reszty nei pamietam.
Kilka pytan... W ktorym byl ten fighter aircraft?? Gdzie w slowkach available?? i czy na pewno clush a nie clash o tym WTC?? Ogolnie masakryczna byla ta olimpiada. FCE to ptrzy tym pikuś...:)
Tez dzisiaj sprawdzałam te olimpiade. Najlepsze byly te zdania do przetłumaczenia na polski. Hehe np. kiedy po raz pierwszy zostały zobaczone cielęta albo pracownik zostal znaleziony pod wplywem alkoholu, pomieszczenie moze sluzyc jako wlasnoreczny schron czy jakos tak, no i trigger-happy to bylo cos oznaczajace strzelanie...
Mialam 29 na 60pkt, co uwazam za wielki sukces;)).
łał, tez bym chciala tyle miec :( Na razie jeszcze nie znam wyniku, ale poszlo mi beznadziejnie... teraz sie wstydze, ze nie wpadlam na to, zeby wstawic takie latwe slowka jak unclear :D
e tam..wole 5 takich olimpiad zamiast jednego fce...
rok temu mialam 34/60 chociaz bylo trudniejsze niz w tym roku...przynajmniej tak mi sie zdaje...;P
tak na marginesie....someone who is trigger-happy is much too willing to use weapons, especially guns
ale tego akurat nie wiedzialam..;)
nie no wielbie ta olimpiade i pana Henryka K.-nie iwem skad sie tak bierze taki stopien trudnosci ale widac ze sa ludzie ktorzy potrafia to napisac-ja niestety maialam problemy(tak przy okazji mala dygresja do wypowiedzi kogos poprzedniego-ja tez napislam:injection;)))))ale i tak dostalam 15 pkt(nie wiem jak to sie stalo-tam gdzie trzeba gbylo wstawiac literki maial 4 dobrze co i tak dla mnie jest sukcesem:)pozdrawiam:))
moj wynik tegorocznej olimpiady to 39pkt.... a boje sie o wyniki grudniowego fce.....
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 35
poprzednia |

« 

FCE - sesja zimowa 2003

 »

Programy do nauki języków