Finał 2006

Temat przeniesiony do archwium.
31-59 z 59
| następna
No z tego co slyszalam to jakos w czerwcu (Posen piekny podobno wtedy, takze mam nadzieje, ze rozdawac beda migiem przez dwa dni :D)
Sluchajcie, nadeiszła wiekopomna chwila!! Sa wyniki!!!




Wszystkim serdecznie gratuluje. Ten ustny faktycznie trzeba by było znieśc, zeby wyrownac poziom ;-)

Wchodzcie i podziwiajcie :)


http://elex.amu.edu.pl/ifa/oja/XXX.htm
FC.UK!

Zabrakło mi cale 0,5 pkt na ustnym do tytułu laureata ;)
"spawanie łukiem krytym" xDDD

nie powiem, takie pól punktu też by mnie nielicho ucieszyło... trzy punkty ogółem do bycia laureatem. nie powiem, aż trochę głupio... =P

za rok będzie lepiej. ;)
w sumie mogliby pokazac test z finalow jak juz opublikowali etap szkolny i okregowy ale pewnie nie wrzuca ... eh...
Hej, czy macie już informacje o tym, kiedy i gdzie odbędzie się wręczenie nagród? Czy dostaliście już zaświadczenie o wzięciu udziału w finale Olimpiady???


Czekam na Waszą odpowiedź!!!
Koles z gimnazjum drugie miejsce...:/
Mam prośbę o wskazanie strony na której mogę znaleźć testy z etapu szkolnego i okregowego. Poza tym mam pytanko, w którym momencie zostaję uczestnikiem II etapu ?
Czy ktoś wie może kiedy powinniśmy dostać zaświadczenia udziału w finale OJA? Są one przecież niezbędne przy maturze, która w sumie lada dzień a na razie ani widu ani słychu...
sup man!

naprawde strasznie ci wspolczuje z powodu tego ustnego. jak juz mowiono - tak blisko a tak daleko...

swoja droga, ja z 21 po pisemnym z moim 8,5 z ustnego pofrunalem w gore na miejsce 10. zdecydowanie nie narzekam. ale po czesci mialem fuksa, ze czesc towarzystwa nade mna spaprala bardziej ode mnie.

gratuluje wszystkim, ktorym sie udalo i tym, ktorym kapinke zabraklo. maturki z angola i tak juz nie piszemy :-)

g python, nie jedz zolego sniegu ;-]
21 to miejsce, oczywiscie. punktow mialem 59... by sie nie nazywalo
no wlasnie....przylaczam sie do pytania....Matura tuż, tuż!!


No prosze, nareszcie ujawnil sie na forum niejaki yankee z Texasu....!!
Gratuluje Krzysztofie. Taki młody, a taki dobry :)
Pozdrawia Cie kolezanka z obiadu (po lewej stronie) ;-)
Ola
Chyba nie jestem tym kogo masz na myśli ;)

Z racji mojego 4-letniego liceum za miesiąc stuknie mi 20 lat...
Nie, nie...mam na mysli Beefheart Revisited :)
Tez Krzysztof, jak sadze :)
nawe mi przez myśl nie przeszło, panie Guvnor. xDDD
hej, coś takiego. zaświadczenie dostałem dziś, zostało przysłane do mojej szkoły. przy okazji, szok kolejny, dowiedziałem się że jednak zapraszają mnie do Poznania - dobrze będzie was wszystkich znów zobaczyć. Beefheart, idziemy znowu poszperać w efektach? :P
Do mnie do szkoły przyszła informacja o tym, które miejsca ja i mój kolega zajęliśmy... to jest ten papierek, który nas już zwalnia z matury?
a o panu zwycięzcy napisali w Wyborczej, ćwierćstronicowy artykuł w Kujonie Polskim z dnia 26-[tel]. aż mnie zazdrość skręciła i postanowiłem sprawdzić któż to zacz był, ten Katon... xD
Ech, zazdrosnicy!! ;-)
Wszak nasz kolega skromnie sie tam wypowiedział, a ten artykuł miał pokazać, jak wiele można osiągnąć, gdy ma sie swoją pasję i robi się to, co się lubi.
Gratulacje!!
I wracaj szybko do Polski, bo coz nam po wielkich Polakach, jesli pracują dla obcokrajowcow....
ta, ale ja nie o tym. jako human poczułem wstyd palący że nie znam Katona i pod wpływem kolegi postanowiłem się dowiedzieć - i nie żałuję. Katon jest super! Jak ktoś Ci powie: hej, stary, chodźmy na Katona, to nikt nie odpowiada: nie, dzięki, nie lubię Katona... Mówię wam - Katon jest super! xD
ta, ale ja nie o tym. jako human poczułem wstyd palący że nie znam Katona i pod wpływem kolegi postanowiłem się dowiedzieć - i nie żałuję. Katon jest super! Jak ktoś Ci powie: hej, stary, chodźmy na Katona, to nikt nie odpowiada: nie, dzięki, nie lubię Katona... Mówię wam - Katon jest super! xD
Katon - ja chce jeszcze raz! ;)
Długie rozmowy o Katonie Młodszym i Starszym, a rano - zrobię jajecznicę. =P
Katon gada, lata - pełny serwis! :))
to jest ta scena w której Katon daje nogę.
hej jest gdzies w necie lista laureatow?? a moze testy sa?? pozdro
pan henio sępi testu finalowego jak widac
Info do KRzysztofa P.rnZ niecierpliwością oczekuję na tego obiecanego e-maila z adresami naszych kolegów laureatów :)rnWyślij go jak najszybciej, bo już niedługo o sobie pozapominamy! :)rnrnpozdrawiamrnOla z O.
No tak. I tu musze wystosowac NAGANE na KRzysztofa P.rnProsilam, prosilam. A tu nic. rnKRzysztof zebral skrupulatnie adresy e-mail i nawet sie nimi nie podzielil...rnOj, ludzie, ludzie....
Temat przeniesiony do archwium.
31-59 z 59
| następna

« 

Pomoc językowa