od ilu punktów drugi etap?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,

jakie są zasady "przechodzenia" do drugiego etapu? Ile trzeba mieć punktów na ile?

pzdr
W tym roku 30 pkt, czyli zaledwie 50% :)
na pewno? a nie od 67%? skąd wiesz, że od 50%?
67% było w tamtym roku. Teraz poprzeczkę zniżono do 50%. Taka informacja została przekazana przez nauczycieli u mnie w szkole dziś rano.
A mnie nic nie mówili! To byłoby łatwo przejść. fajnie by było:-)
Jest tak:
Prace są wysyłane do komisji okręgowej gdy ilość punktów > 30. To, że praca wyslana jest do komisji nie znaczy jednak, że się przeszło. Próg jest co roku inny, w zależności od poziomu prac. Gdy jest zbyt dużo osób, które uzyskały np. 35 punktów,próg jest podnoszony np. do 38, i odwrotnie, gdy malo osob osiągnęło wynik 42, próg jest obniżany np. do 40. Wszystko do konca okaze się niestety dopiero po sprawdzeniu prac przez komisje.
pozdrawiam
vif
jest wlasnie tak i nie inaczej. w rzeczywistosci prog jest okolo 35-40.
do mojej szkoły przyszło pismo,że trzeba mieć min 35 pkt zeby pracę przesłać dalej. wiec zapewne w tych granicach będą kwalifikowane osoby do nastepnego etapu
A kiedy jest konkurs z angielskiego w szkolach?
Jeśli chodzi Ci o olimiadę, to już była- wczoraj.
Hahaha, dziekuje nauczycielom, ze zostalem o tym poinformowany :] Wspaniala szkola...
To tak jak ja rok temu, ch..e! :P
znalazlam na www.woe.edu.pl :
UWAGA! Etap Szkolny - 13.11.2006 r. Godz. 9,00 Czas trwania - 1 godz. Ilość pkt. niezbędna do zakwalifikowania się do Etapu Okręgowego - 35 pkt.

ciekawe czy to prawda...
ma juz ktos moze jakas oficjalna informacje od ilu punktow przechodzi sie do drugiego etapu?
"Niezbędna" nie równa się "wystarczająca"... Próg będzie zalezał od tego, jak ludziom poszło.
pozdrawiam
faktycznie :D ale sama nie jestem pewna jak wyglada moja ilosc punktow,bo z gramatyka na przyklad moja nauczycielka sprawdzala zgodnie z kluczem,a wiem,ze inne odpowiedzi tez byly dopuszczalne. jestem dobrej mysli :)
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia