Ma ktoś stare testy z etapu okręgowego?

Temat przeniesiony do archwium.
Chyba się dostałam. To by znaczyło, że wypadałoby już zacząć się przygotowywać (są tacy, którzy twierdzą, że do OJA przygotować się nie można, ale moje doświadczenia – obudziłam się dwa dni przed etapem szkolnym, przez weekend przerobiłam kilka starych olimpiad i wbiłam sobie do głowy kilkadziesiąt słówek z różnych źródeł, a potem nagle okazało się, że z tych kilkudziesięciu słówek na olimpiadzie pojawiło się około siedmiu i gdyby nie one, prawdopodobnie nie dociągnęłabym do 35 pkt – wskazują na to, że jednak można, powinno się, a nawet i trzeba).

Tu powtórzę pytanie, bo zaczynam niebezpiecznie odbiegać od meritum – ma ktoś na kompie stare testy z etapu okręgowego (ewentualnie w formie papierowej plus skaner)? A jak tak, to czy mógłby je wrzucić na Rapidshare z wielkim pożytkiem dla ogółu?

Pozdrawiam
"są tacy, którzy twierdzą, że do OJA przygotować się nie
>można" O_o moje wrażenie jest dokładnie odwrotne: tutaj _przede_wszystkim_ trzeba znać gramatykę wg. pana Krzyżanowskiego i jego ulubione kruczki, no i formułę egzaminu. Tak więc przygotowac się można:) Warto zainwestować w książkę szanownego autora Olimpiady, i porozwiązywać testy. Kilka(rózne poziomy) jest tu: http://rapidshare.de/files/32551648/Olimpiada.rar, jeden rocznik jest też na www.woe.edu.pl w dziale Olimpiada.
Pozdrawiam i życzę powodzenia:)
hej, jak przygotowania do etapu okregowego? czy ktos moze byl w zeszlym roku na rozmowie i moze dokladnie powiedziec jak ona wyglada? i czy macie moze jeszcze dostep do testow okregowych ale nie do tych z wczesniejszych lat? jesli takowe istnieja :D pozdrawiam! owocnej naÓki :D
Hehehe jak nie z wcześniejszych lat to z jakich? z 2012? ;p

 »

Pomoc językowa