etap centralny

Temat przeniesiony do archwium.
61-63 z 63
| następna
Adam, to nie Gdańsk się wyróżnia, tylko Poznań. Na anglistykę przyjmowani są bez egzaminów tylko laureaci m.in. jeszcze na UJ, UW, KULu...

a jesli chodzi o drugi post... o ile mi wiadomo, max na okręgowym pisemnym było 140, a najwięcej jedna osoba miała 108 :) Nie żebym to ja była tą osobą, ale sam zobacz :)
Nic dziwnego, że Poznań tak promuje uczestników olimpiady, skoro sam ją organizuje,prawda?:-) a poza tym, jeśli ktoś chce dostać się na anglistykę, to chyba ze stówą z matury i tak się dostanie?!
co do tej punktacji...z tymi zdolnościami kto wie...siedziałam w pierwszym rzędzie, tak blisko komisji, może mądrość i odpowiedzi na pytania fruwały w powietrzu:-P uczyć ,,pod kątem olimpiady'' może się każdy, a te pytania w czytaniu często nie zależą tylko od logiki, tylko od... specyficznego sposobu skonstruowania wypowiedzi.:-D I Ty się, Adam tak nie denerwuj, przecież i tak wszyscy jesteśmy wygrani:-)
Czytałam stare posty na forum- jezu, wild_rose, Ty mówisz po walijsku?jak to zobaczyłam to strwierdziałam, ze w ogóle nie jadę, bo będą same wybitne osoby i ja:-]
btw. nocujecie w Ilionie?
lol :D

po pierwsze: nie znam walijskiego, a tak przy okazji - drwry ddwery y wydhsy drwy y dwwy - tak to mniej więcej wygląda, jak mozna sie tego nauczyc ??? :D

po drugie: w starych postach na forum chodziło o IRLANDZKI

po trzecie: uczylam sie irlandzkiego jakis czas temu, prawie nic nie pamietam, znam tylko zarys gramatyki i jakies najprostsze slowka - relax :)))

do zobaczenia SOON :)
61-63 z 63
| następna