Książka pana Heńka

Temat przeniesiony do archwium.
Już od kilku lat poszukuje książki: H. Krzyżanowski - Testy Olimpiady Języka Angielskiego: Etap szkolny - okręgowy - finał, Brown Publishing, Oxford 1994.
Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś zaproponował mi jej kupno- mój email to [email]
Nie wystrczy Ci 100 Testow z Gramatyki Angielskiej? To prawie to samo...Pan Heniek, to starszy pan - z calym szacunkiem dla niego - i juz niewiele ma do zaproponowania! Pozdro!
To samo pytanie zadałam samemu panu Heńkowi i muszę Cię rozczarować: on też jej nie ma...także marne szanse na znalezienie jej w księgarni.
A ja tę książkę mam, ale zakopaną gdzieś w archiwach domowych. Spróbuję odnaleźć i podzielę się :))) Proszę o kontakt na onamor [at] interi.pl

Ad Gemister ? błądzisz, ponieważ "100 Testów" zawiera tylko dwa typy ćwiczeń z poziomu szkolnego OJA, a książka wspomniania wyżej to przykładowe zadania z poziomu szkolnego, wojewódzkiego i ogólnopolskiego. Jest różnica i to spora. Dla kogoś, kto chce się przygotować do OJA na poważnie, to pomoc bezcenna!!!

Pozdrawiam
Onamor
naprawdę masz tę książkę? Błagam skontaktuj się ze mną na adres [email] za nią KAŻDĄ cenę!!!!
Hmm, skoro ona jest wydana w 1994, to testy, które w niej są pochodzą sprzed prawie 15 lat... A przecież nawet po arkuszach z 2000 np widać, że poziom trudności zwiększa się z roku na rok, więc tak stare arkusze nie będą miały już chyba wiele wspólnego z tym, jak teraz wygląda olimpiada...

BTW, jeśli ktos chciałby ode mnie zabrać za odpowiedznią opłatą żółtą biblię OJA, tzn 100 testów, oraz "America and the Americans. Tematy do matur, egzaminów i olimpiad" BP Books 1994, to proszę o kontakt na maila [email] albo [gg]
Żółta książeczka już poszła, America&the Americans nadal czeka na przyszłego właściciela.
Temat przeniesiony do archwium.