Znalazłem książkę H. Krzyżanowskiego

Temat przeniesiony do archwium.
Udało mi się, przypadkiem, w domowych czeluściach odnaleźć książkę p. Henryka Krzyżanowskiego "Testy Olimpiady Języka Angielskiego. Etap szkolny - okręgowy - finał" (wyd. BP Books). Zeskanowałem i mogę tę książkę udostępnić zainteresowanym osobom. Proszę o kontakt na onamor [at] interia . pl

Od razu wyjaśniam, że sam dysponowałem kserówką i to niezbyt dobrej jakości. Udostępniam surowe pliki TIFF o rozdzielczości 150 dpi. Jeśli ktoś chce popracować nad nimi i obrobić je w Photoshopie albo zOCeRować, to ma moje pełne błogosławieństwo i zachętę.

Książka jest kompletna, ze stroną tytułową, bibliografią i kluczem. Udostępniam wyłącznie dlatego, że nie da się jej zdobyć poprzez normalne kanały zakupowe.

Przepraszam, że nie zrobiłem tego wcześniej, ale za rok... też będzie Olimpiada! :D

Pozdrawiam i wszystkim olimpijczykom życzę powodzenia!
O.
Czy mogglbys mi udostepnic tą ksiażkę? Masz to może gdzies zapisane?
Mój mail [email]
Z gory dzieki
ja juz pisalem olimp. w tym roku ale chetnie poczytalbym sobie twoje znalezisko :) [email] jak mozesz :)
Proszę więc o kontakt na onamor [at] interia . pl
byłabym wdzięczna gdybyś przesłała mi odpowiedzi do tych ćwiczeń bo moja ciocia ich szuka. Jest nauczycielką angielskiego w Lublinie. mój mail to [email]
proszęęęęęęęę
ja tez poproszę;) [email]
mógłbys i mi to przesłac [email]
starać to sie trzeba w drugim etapie, nie w finale :P
troche szkoda, zem tego nie wiedzial w pierwszej klasie - do finalu rylem jak zloto. xD

teraz lajtowo powtarzam, niech 'mlode wilki' walcza. dobrze im tak. xD
Ja również poproszę [email]
Proszę czytać pierwszego posta ZE ZROZUMIENIEM. Na to forum zaglądam rzadko, więc wpisywanie tutaj swoich mejli nic nikomu nie da (poza uszczęśliwieniem botów, które zbierają adresy z neta).

Przypominam - wysyłamy mejla na adres onamor [at] interia .pl

Pozdrawiam
O.
Czytanie ze zrozumieniem? Na tym forum? LOL
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie