wyniki:D

Temat przeniesiony do archwium.
wow nie jestem ostatnia:D:D:D

gratuluje wszystkim laureatom. jestescie kosmiczni:D (i finalistom tez;P zwlaszcza tym ktorzy mieli zdrowe podejscie do tematu bo przez te 2 dni mozna sie bylo napatrzec na rozne dziwaczne zachowania )

;)
mimo zabawnych pytan na ustnym, jakos sie lapnalem na laureactwo ;] do zobaczyska na rozdaniu slownikow! :]

no a co to tego, zes nie ostatnia - mister szpana ciezko byloby z tego jego miejsca wypchnac... xD
Pytania były ciekawe. Ja spędziłem większość ustnego opowiadając o zwierzątkach. Czy etycznym jest trzymanie zwierzątek w zoo albo testowanie leków na zwierzątkach? Dlaczego ludzie mają zwierzątka? Czy ja mam zwierzątko? Dlaczego nie mam? Moja wiedza zoologiczna wystarczyła tylko na 22 miejsce, ale ciesze się, że mogłem spotkać tylu nietuzinkowych ludzi :)
to fakt pytania na ustnym czasem byly dziwaczne:D
@lacigam
heh, pozdrowienia od kolezanki z miejsca 44 ;p

taa, w ogole to olimpiada jak olimpiada, wsrod uczestnikow duuuzo "indywidualnosci", jesli wiecie co mam na mysli... ale i tak highlightem bylo spotakanie pana krzyzanowskiego
Drodzy moi!!

Już naprawdę po? Szkoda, Poznań w wykonaniu surrealistyczno-olimpijskim był zdecydowanie ciekawszy w tym roku xD Pytania na ustnym, jak zawsze w cały świat. Z tym, że pobiłam własne rekordy - pół godziny gadania ;p

sisi nono, lacigam - pozdrowienia od trzynastki :D

I gratulacje dla Wszystkich, oczywiście :D
ee no to widze, ze jestesmy w komplecie ;>
Oj, szkoda, że się skończyło. Zupełnie nie mam ochoty na powrót do rzeczywistości. Ciebie przynajmniej jeszcze czeka wyprawa do Poznania po rozmaite bonusy, a my biedni i ubodzy możemy się tylko pogrążać w zgryzocie. A jak już jesteśmy tak w komplecie to może się dowiem jak zakończyła się historia z Olimpiadą Języka Francuskiego. Mam nadzieję, że moje optymistyczne przepowiednie się sprawdziły :)
OJF..., no to powiem, ze przypadlo mi w udziale zaszczytne siodme miejsce :)
Myślę, lacigam, że nawet, jak teraz nie uda się spotkać, to zawsze zostaje październik ;))

Siódemko szczęśliwa, powtarzam, rządzisz :D
o, witam szanowna 13 z plocka :] 11 z gliwic sie klania :]

c ya juz po maturach - zupelnie inny swiat wtedy bedzie :]
Gratuluję wszystkim, i jako że też załapałam się na laureatkę, do zobaczenia w czerwcu. Po maturach. Ugh.
Płock wita Gliwice ;)

Po maturach... taaak... Chociaż prawdę mówiąc - po starciu z tą komisją chyba nic już nie zaskoczy :P
indeed. xD
Temat przeniesiony do archwium.