przygotowania 08/09

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich Przyszłych Olimpijczyków! Jako były olimpijczyk oferuję indywidualne korepetycje przygotowujące do OJA - części pisemnej, ustnej (kultura Wlk. Brytanii i USA) oraz literackiej. Dysponuję aktualnymi materiałami, a także niektórymi pozycjami z listy książek w języku angielskim. Przygotowuję solidnie, zgodnie z planem indywidualnie dopasowanym do konkretnego Przyszłego Olimpijczyka. Dotyczy miasta WARSZAWA! Szczegóły w dziale Korepetycje.
Pozdrawiam!
W przypadku wątpliwości, dalszych informacji udzielam pod nr: 5[tel]
A co powiesz na pomoc tylko że w Łodzi? Nie potrzebuje przygotowania w sensie korepetycji z gramatyki itd, tylko zorientowania jak to wygląda, na czym sie skupić i materiałów. Nie dałoby sie drogą mailową? Zależy mi
Hej! Chodzisz przypadkiem do Kopra? ;) W Łodzi będę się teraz pojawiała tylko w weekendy. Przez Internet nie wchodzi w rachubę, tylko tradycyjne korki ‘w cztery oczy’, ponieważ większośc moich materiałów to odręczne notatki, książki, kserówki i wydruki, a jest tego tyle, że skanowanie zajęłoby 300 lat…
Mnie też NIE CHODZI o korepetycje z gramatyki – Twoja nauka angielskiego na etapie OJA powinna ograniczyc się do nauki teorii H.Krzyżanowskiego, którego ja imituję i daję uczniom arcytrudne cwiczenia a la olimpiada, żeby się pomęczyli sami w domu. A podczas spotkań – tylko omawianie zagadnień na częśc ustną i naśladowanie specyficznej oral part w stylu OJA, bo to od niej zależy wynik olimpiady. Często zdarza się, że osoby świetnie znające angielski – gramatykę, słownictwo, ba! Nawet ci, którzy spędzili po kilka lat w USA/ są’ półanglikami’ – odpadają na części ustnej z braku znajomości historii, kultury, realiów, polityki, a nawet książek, które sami mieli sobie przecież wybrac! Co mogę Ci poradzic?
Przeczytaj b.uważnie wytyczne XXXIII OJA (ifa.amu.edu.pl/fa/oja) b. dużo się w tym roku zmieniło! Zwróc szczególną uwagę na literaturę – także na samych autorów!

W razie czego jestem dostępna pod Tel.5[tel]/ e-mail: [email]

Ale jeśli mam Ci naprawdę pomóc w przygotowaniach, to tylko osobiście.
Whatever you decide, good luck! ;)
Eh, wredna autokorekta! Mój mail to: [email] ,
nie emitor.
Ok, napisalam na maila, mam nadzieje że doszło i dostane szybko odpowiedź ;)
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia